سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۰۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۳۹: ۱۴
دیوان محاسبات استان تهران طی نامه‌ای به استاندار تهران مطرح کرد:
دیوان محاسبات کشور، طی نامه ای از سوی دیوان محاسبات استان تهران به دکتر بندپی استاندار تهران، استفاده از ظرفیت قانونی بند (ز) تبصره ۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ برای رفع محرومیت شهرستان های استان مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری بسیج، دیوان محاسبات کشور، طی نامه ای از سوی دیوان محاسبات استان تهران به دکتر بندپی استاندار تهران، استفاده از ظرفیت قانونی بند (ز) تبصره ۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ برای رفع محرومیت شهرستان های استان مورد تاکید قرار گرفت.
در این نامه آمده است: در صورت استفاده از ظرفیت قانونی مذکور، ساماندهی و مدیریت حدود ۶۲۰۰ میلیارد تومان منابع نقدی ارزش افزوده برای استان تهران که چندین برابر بودجه عمرانی استان می باشد، فراهم شده و علاوه بر آبادانی و رفع محرومیت، از بی انضباطی مالی جلوگیری خواهد شد.

دیوان محاسبات استان تهران تاکید کرده است رصد عملکرد شورا در این خصوص تا حصول نتیجه در دستور کار قرار دارد.
گفتنی است شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان‌ها موظفند معادل سهم جمعیت ساکن در مناطق محروم و آسیب دیده از کل جمعیت هر استان را از محل عوارض جزء (۱) بند (ب) ماده (۶) قانون برنامه ششم توسعه صرف طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی، محرومیت‌زدایی و بهسازی در همان استان نمایند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar