سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۸۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰- ۰۶: ۱۱
سردار ملک شاهکوهی:
فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که آینده انقلاب در این برهه از تاریخ به انتخابات ۲۸ خرداد گره خورده است، گفت: برای انتخابات مانند شب های عملیات باید عمل کنیم.

برای انتخابات ۲۸ خرداد مانند شب های عملیات عمل کنیم

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان: سردار ملک فرمانده سپاه نینوا گلستان در جمع  پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت  اظهار داشت: اگر قیام امام و ندای آزادی خواهی ایشان نبود و قیام عظیم مردمی ملت ایران در ۱۵ خرداد و ادامه مسیر تا پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق نمی افتاد، امروز اثری از اسلام ناب محمدی در این ایران اسلامی باقی نمانده بود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: نظام شاهنشاهی با حرکت خزنده و برنامه ریزی شده خود، به دنبال از بین بردن تمامی مظاهر اسلام از سطح جامعه ما بود و برنامه هایی مانند جشن های ۲۵۰۰ ساله در راستای همین هدف پلید اجرا و عملیاتی می شدند.

وی افزود: قیام امام یک قیام الهی بود و الهی بودن این قیام باعث شده بود سکینه الهی در ایشان ساری و جاری باشد و این امر در وصیت نامه امام بزرگوار هم جلوه داشت و فرمود من با قلبی آرام به دیدار معبود خود می روم و اگر بعد الهی این قیام نبود این موفقیت ها و پیروزی ها محقق نمی شد.

ملک شاهکوهی بیان کرد: در زمان امام (ره) عده ای وی را دیدند ولی از امام فاصله گرفتند و از گردونه خارج شدند، امروز هم امام حی در وسط میدان ایستاده اند و وظیفه داریم که گرد او جمع شویم و رسالت خودمان را آن طور که شایسته است ایفا کنیم.

وی توضیح داد: همان طور که در زمان امام راحل مطهری ها و مفتح ها بودند که پیام و کلام امام را در بدنه جامعه خواص و عوام تسری می داند، امروز هم زمان پاسخ گفتن به ندای امام حاضر است و ما وظیفه داریم پیام و کلام رهبر معظم انقلاب را به بدنه جامعه منتقل کنیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: امروز خون شهیدان به ثمر نشسته و شاهد درماندگی استکبار در سطح منطقه و جهان هستیم، امروز استکبار جهانی از هر زمانی، خود را به نابودی نزدیک تر می بیند و با وجود هزینه های مادی و معنوی فراوان جهت استیلا بر منطقه و ایران، آنچه مشاهده می کند، قدرتمندی نظام اسلامی و افزایش نفوذ ایران در منطقه و قدرت گرفتن گفتمان مقاومت است.

ملک شاهکوهی تصریح کرد: جنگ ۱۲ روزه اخیر فلسطینیان سرفراز نشان داد که در سرزمین های اشغالی نقطه امنی برای دشمن صهیونیست وجود ندارد و ما باید همچنان تا تحقق آنچه وعده داده شده در این مسیر نورانی با تمام توان گام برداریم.

وی اضافه کرد: آینده انقلاب و این حرکت عظیم، ما در این برهه از تاریخ به انتخابات ۲۸ خرداد گره خورده است؛ این انتخابات یکی از بااهمیت ترین انتخابات پس از پیروزی انقلاب اسلامی است و تمام توان و تلاش ما باید معطوف به حضور حداکثری و تحقق یک دولت انقلابی و تحول خواه در سطح کشور باشد و اگر حضور حداکثری رخ دهد توطئه ها و دشمنی ها بی اثر و دشمن مأیوس خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: دشمن با استفاده از رسانه و ابزارهای جنگ نرم خود، شبهات فراوانی را در جامعه منتشر می کند و وظیفه ما این است که این شبهات را از سطح افکار عمومی پاک کنیم و مثل شب های عملیات، به قلب دشمن در میدان جنگ امروز، که همان جنگ اراده ها و جنگ فکرها است، بتازیم.

ملک شاهکوهی بیان کرد: خانواده سپاه، شما یادگاران شهدای دفاع مقدس و بازماندگان آن دوران جهاد و حماسه، در این مقطع زمانی نقش اساسی و مهمی دارید. اولویت اول جامعه اسلامی ما باید مسئله انتخابات و حضور حداکثری در انتخابات باشد و همه احاد جامعه و شما عزیزان و پیشکسوتان باید در این عرصه ایفای نقش کنید و اثرگذار باشید.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar