سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰- ۳۹: ۱۱
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با پیوستن به پویش کشوری مشارکت حداکثری معلمان در انتخابات گفت: اعتماد مردم سرمایه خیلی ارزشمندی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرحناز قائدامینی، مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری به پویش کشوری مشارکت حداکثری معلمان در انتخابات پیوست.

فرحناز قائدامینی با اشاره به آیه شریفه« ان الله لایغیر مابقوم حتی یغیر بانفسهم» گفت: امروز در عرصه ای قرار گرفته ایم که تا چندروز آینده در واقع سرنوشت کشورمان رقم خواهد خورد حداقل برای 4سال و عرصه ای از عرصه های تاریخی محقق خواهد شد.

وی افزود: یکی از اموری که باید خیلی به آن توجه داشته باشیم بحث انتخابات هست که در واقع یک عرصه ی تصمیم گیری برای انتخاب انسان هاست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: می دانیم که خداوند حق تعالی کسی است که سرنوشت تمام هستی را در دست و سیطره خود دارد و همین خداوند بزرگ به انسان ها این اختیار و قدرت را داده که سرنوشت خودشان را تعیین کنند و اجازه نمی دهد هیچ کس در این سرنوشت بخواهد دخالتی کند.

قائدامینی افزود: همین خداوند وعده می دهد به انسان ها که من هم سرنوشت شما را تغییر نخواهم داد مگر اینکه خود شما بخواهید و این تغییر ابتدا از خود شما شروع می شود؛ بنابراین در بحث انتخابات که یک رویداد بسیار عظیم است و یکی از رویدادهای بسیار مهم سیاسی یک کشور است و یک رخدادی است که برای همه مردم بسیار مهم است؛ همه مردم باید شرکت کنند و سرنوشت خودشان را در آینده انتخاب کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد: به عنوان یک جمله می توانیم بگوییم که انتخابات برای همه مردم علاوه بر تأثیرگذاری که در سرنوشت شان دارد، علاوه بر اتفاقی که رقم خواهد خورد در کشور و هم مشروعیت به نظام ما می دهد و هم امنیت می دهد به نظام ما و هم می تواند خار چشمی باشد در چشم دشمنان، حضور مردم است که می تواند امنیت منافع ملی و مشروعیت نظام را تأیید کند و مردم با ورورد به انتخابات در حقیقت از حقوق شهروندی خودشان دفاع می کنند.

قائدامینی گفت: انتخابات شعور سیاسی مردم را به نمایش می گذارد. تأثیرگذاری مردم در مباحث داخلی و سیاست خارجی را به دنبال دارد و انتخابات یک سرمایه گذاری باارزش است. سرمایه گذاری که هرچقد ما در آن تلاش درست تر و بهتری انجام دهیم قطعا منفعت بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و اعتقاد و اطمینانی که مردم به نظام دارند، قطعا پای صندوق های رأی حاضر می شوند و مجدداً یک عرصه دیگر را در کشور رقم خواهند زد و یک خرداد دیگری را شکل خواهند داد .

وی با اشاره به شعری از حضرت امام که فرمودند؛ سالها می گذرد حادثه ها می آید، انتظار فرج از نیمه خرداد کشم، تصریح کرد: ان شاءالله امسال هم با دید مردم، درایت مردم، شناخت مردم، توجه مردم، انتخاب صحیح مردم و حضور حداکثری مردم بتوانیم خرداد زیباتر و خرداد تأثیرگذاری در کشورمان را به نمایش بگذاریم و اتفاقات خوبی بیفتد.

این مقام مسئول با اشاره به نقش آموزش و پرورش در ایجاد شور انتخاباتی به واسطه گستردگی آن در اقصی نقاط کشور و حضور قشر جوان ازجمله؛ دانش آموزان و دانشجویان، حضور پررنگ و نقش فرهنگیان در رویدادهای مهم فرهنگی، اجتماعی، سیاسی جامعه  را بی بدیل دانست.

وی با اشاره به مشکلات و تنگناهای ناشی از شرایط اقتصادی و ویروس کرونا، تأکید کرد: امیداوریم فرهنگیان و اقشار مختلف مردم پای صندوق های رأی آمده و دست بیعت به رهبر معزز انقلاب بدهند و انتخاب اصلح داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری خطاب به منتخب مردم در انتخابات آینده هم گفت: باید مواظب رأی های مردم باشید که اعتماد مردم سرمایه خیلی خیلی ارزشمندی است و ما به این اعتماد نیاز داریم.

وی همچنین خواستار ارائه وعده های قابل تحقق و تلاش برای آن وعده ها از سوی منتخبین مردم شد و گفت: همه مردم اعتقاد به نظام دارند. همه مردم عرق و شور و اشتیاق به پیشرفت میهن دارند و به دنبال امنیت و آسایش کشور و به دنبال ایمان در جامعه هستند و یک بار دیگر با همت خود در 28 خرداد ماه سال 1400 پای صندوق های رأی می آیند و انتخاب اصلح خواهند داشت.

وی در پایان از معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم دعوت کرد یک بار دیگر با حضور درپای صندوق های رأی و انتخاب اصلح سرنوشت کشور را در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بزنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: