سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰- ۱۰: ۲۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بجنورد
حجت الاسلام محسن اکبرزاده در این مراسم گفت ؛ رابطین دفاترنمایندگی ولی فقیه در حوزه های مقاومت بسیج ، سفیران و هدایت گران اعتقادی و انقلابی گری بسیجیان در منطقه استحفاظی خود هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج ؛ حجت الاسلام محسن اکبرزاده " مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بجنورد " در مراسم ابلاغ برنامه های بسیج نمایندگی ولی فقیه در سال 1400 به رابطین حوزه های مقاومت بسیج گفت ؛ برنامه های بسیج پیامدمحور بوده و رابطین نمایندگی ولی فقیه در حوزه های مقاومت بسیج با توجه به برنامه های ابلاغی و سیاست های ابلاغی به دنبال تحقق پیامدهای اصلی برنامه ها باشند.

وی در ادامه به رسالت سنگین نمایندگی ولی فقیه اشاره کرد و اظهار داشت ؛ ماهیت جنگ از حالت سخت به جنگ نرم تغییر نموده و نمایندگی ولی فقیه با توجه به شرایط ، ماموریت های متفاومتی نسبت به گذشته دارد و نسبت به گام دوم انقلاب و ایجاد دولت اسلامی و تمدن اسلامی وظایفی سنگین دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بجنورد گفت ؛ رابطین دفاترنمایندگی ولی فقیه در حوزه های مقاومت بسیج ، سفیران و هدایت گران اعتقادی و انقلابی گری بسیجیان در منطقه استحفاظی خود هستند و باید تلاش نمایند تا بتوانند در شرایط سخت کنونی وظایف خود را به خوبی ایفا نمایند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: