سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۰۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰- ۵۲: ۰۵
حجت الاسلام قره چاهی:
جت الاسلام قره چاهی: دولت انقلابی مدیرانی فسادستیز و جهادی دارد این مدیران نگاه به درون کشور دارند نه ملتمس بیرون کشور باشند و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند رهبری که جز مردم و مملکت به فکر هیچکس نیست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد: نشست سیاسی با محوریت انتخابات و با سخنرانی حجت الاسلام قره چاهی مسئول بسیج طلاب یزد در حوزه زینبیه ناحیه مرکزی یزد برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام قره چاهی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات حساس ریاست جمهوری گفت: انتخابات حساسی پیش رو دادیم و اگر می خواهیم وضعیت نابسامان مملکت از این بدتر نشود به دو دسته نباید رای بدهیم یکی لیبرال‌ها (غرب گراها) و دوم مرفهین که درد جامعه را نمیفهمند، چون در بطن جامعه نیستند.
وی در ادامه تصریح کرد: چرا امروز موفق نیستیم چرا با مشکلات زیادی روبرو هستیم؟ چون توکل بر خدا نیست بر کدخداست فتح خرمشهر فتح سرزمین نبود فتح ارزش‌ها و باور‌های اسلامی بود توکل و توسل کلید پیروزی جوانان همین سرزمین با دست خالی و جان هایشان بود.
وی ادامه داد: اگر دولتی با ایمان و متعهد بر سر کار بیاید با توکل بر خدا و تکیه بر جوانان این مملکت با مقاومت از انقلاب و اسلام دفاع می کند نه با تکیه بر دشمن پوشالی و تو خالی کشور را به خطر بی اندازد.
حجت الاسلام قره چاهی افزود: دولت انقلابی مدیرانی فسادستیز و جهادی دارد این مدیران نگاه به درون کشور دارند نه ملتمس بیرون کشور باشند و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند رهبری که جز مردم و مملکت به فکر هیچکس نیست و فرمود: اگر کشور اسلامی اداره شود مشکلات کمتر و کمتر می‌شود.
وی در ادامه به سوالات و شبهات خواهران حاضر پاسخ داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar