سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۱۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰- ۰۵: ۰۰
یادداشت؛
تبریز- مردم ایران از آغاز انقلاب تاکنون نشان دادند در بند هیچ جریان و گروهی نیستند و حضورشان پای صندوق های رای نشان از ایستادگی شان در برابر دشمن و پای بندی شان به نظام جمهوری اسلامی دارد.

خبرگزاری بسیج، گروه استان ها، رقیه غلامی: تاریخ همیشه در گذر خود حوادثی را شاهد بوده است که تلخ و شیرین برای مردمان مختلف اتفاق افتاده است و در بسیاری از این رویدادها نقش مردم انکارناپذیر است.

مردم هر زمان بنا به ضرورت و موقعیت تاریخی و جغرافیایی و متاثر از فرهنگ و سیاست حاکم بر زمان خود توانستند در شکل گیری جامعه و سرنوشت آن موثر باشند به طوری که اگر امروز تاریخ کشورمان را ورق بزنیم بودند کسانی که در سرنوشت کشورمان خوش درخشیدند.

نظام جمهوری اسلامی ایران نیز بعد از مجاهدت مردم سرزمینمان در طول انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و عنایت خداوند متعال شاهد مردمی بود که پا به پای هم، همدل و همراه هم آمدند تا با سرنگونی رژیم پهلوی به استکبار جهانی ثابت کنند ایستاده اند تا سرنوشت خود را به دست خود تعیین کنند.

و امروز در نظام جمهوری اسلامی ایران آنچه که در تعیین سرنوشت کشور بسیار حایز اهمیت است، مساله انتخابات است چنان که برگزاری آن نشان از ثبات کشور و نظام دارد، همراه با حضور مردمی که در طول بیش از 40 سال از انقلاب در همه فراز و نشیب ها نقش آفرین بودند و نشان دادند که هیچ ابرقدرتی نمی تواند وحدت و همدلی آنها را از بین ببرد.

مردمی که با گذشت چند دهه از انقلاب اسلامی و با رویدادهای مهم و تاریخی گوناگونی که پشت سرگذاشت همیشه در عرصه های مختلف در صحنه بوده است هر چند گاهی برخی تلخ کامی ها را تجربه کردند اما هرگز از سختی ها و ناملایمتی ها خم به ابرو نیاوردند.

اما نکته مهم، حایز اهمیت و جالب توجه در این است که برای چنین مردمی فهیم و همراه آیا مسئولانی دلسوز و مدیر و مدبر نیاز نیست!! تا بتوانند باری از دوش مردم بردارند و در تنگناها همراه و همدل آن ها باشند و با تدبیر خود کشور را به سوی پیشرفت سوق داده و چرخه اقتصادی کشور را به سمت عمران و آبادانی به حرکت درآورند!!!

مسئولانی که از جنس مردم باشند و خدا را حاضر و ناظر بر اعمال خود ببینند تا بتوانند با مردمی که همراه همه تلخی ها و شیرینی ها نقش آفریدند صادق و یکرنگ باشند. مردمی که در طول انقلاب نشان دادند در بند هیچ جریان و گروهی نیستند و حضورشان پای صندوق های رای نشان از ایستادگی شان در برابر دشمن و پای بندی شان به نظام جمهوری اسلامی دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar