سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۸۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰- ۲۶: ۱۵
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:
ساری-جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه در حال حاضر کمک به دولت انقلابی و جهادی مهم ترین کار است، افزود: ان شاء الله دولت منتخب بتواند مشکلاتی که در این سالها بر مردم تحمیل شده است را رفع کند.
باید با روحیه جهادی به دولت انقلابی کمک کرد /سپاه در هرجا که مردم نیاز دارند حضور فعال دارد
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،  آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا پیش از ظهر امروز ۲۸ تیرماه با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده، ولی فقیه در استان مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین  حسین طیبی فر جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران، آیت الله معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و دیگر مسئولین و فرماندهان استانی به صورت ارتباط زنده تصویری با رده‌های مقاومت بسیج سراسر استان  با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در سالن اجتماعات غدیر ستاد سپاه کربلا برگزار شد.
 
باید با روحیه جهادی به دولت انقلابی کمک کرد /سپاه در هرجا که مردم نیاز دارند حضور فعال دارد
در این مراسم حجت الاسلام طیبی فر جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه  ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) گفت: بعد از یک دوره خقان که اجازه نشر اسلام در آن داده نشد و سخن از اهل بیت (علیهم السلام) یک جرم تلقی می‌شد، و مردم هم از نظر فرهنگی دچار ارتجاع شده بودند، و کار به جایی رسیده بود که دو مرکز نزول وحی، مرکز بی فرهنگی شده بود، نیاز به بود کسی به عنوان شکافنده علم وارد میدان شده تا این عقب ماندگی فرهنگی که در تلاش بود چهره اسلام را واژگون کند،باتبیین اصول و مبانی علمی، زمینه را برای یک حرکت فرهنگی و فکری فراهم کند.

حجت الاسلام طیبی فر با بیان اینکه امام محمد باقر (علیه السلام) یک نهضت علمی راه اندازی کردند، افزود: امام باقر (علیه السلام) مبانی اسلام را تبیین کردند و این نهضت در دوران امام صادق (علیه السلام)، امام موسی بن جعفر (علیه السلام) و نیز امام رضا (علیه السلام) ادامه داشت.

جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه  در ادامه سخنان خود به نظام تکوین و تشریع هم اشاره و خاطرنشان کرد: نظام تکوین وتشریع توسط خدای متعال مهندسی شده است. اراده خدا در زمانی که دحوالارض پیش امده بود، خدای متعال این زمین را گسترش داد و اسباب حیات را در زمین فراهم کرد.

حجت الاسلام طیبی فر با اشاره به اراده خدای متعال برای راه اندازی یک قافله و قافله سالار، خاطرنشان کرد: خدای متعال یک صد و ۲۴ هزار پیامبر را برای بشر فرستاد؛ و بشر را بدون قافله سالار رها نکرده است.

جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه  با بیان اینکه در زمان حاضر قافله سالار بشریت امام معصوم و حضرت حجت (عج) است، ادامه داد: اگر حاکمیت حضرت ولیعصر (عج)  تا قیامت طول بکشد، اخرین نفری که از زمین رخت بر می‌بندد، مقام معصوم است.

حجت الاسلام طیبی فر به زمامداری امام معصوم در زمین هم اشاره و تصریح کرد: در زمان غیبت دستور خود ائمه (علیهم السلام) است که ما هستیم. برای همین نوابی برای خودشان معرفی کردند که این مهندسی خداوند برای نظام تشریعی است و هرکسی از این دایره بیرون رفت، از مهندسی نظام تشریعی بیرون رفته و جایگاه خود را مشخص نکرده است.

به گفته جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه هرجا این نکته کلیدی و محوری برای مهندسی نظام تشریع از مسیر خود خارج شد ما به مشکل برمیخوریم.

 حجت الاسلام طیبی فر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حماسه 28 خرداد و حضور حداکثری مردم پای صندوق رای گفت: باید از ملت بزرگ تقدیرو تشکر ویژه کرد که در شرایطی که بوق های تبلیغاتی دشمن و مزدوران  و مهره های سیاسی داخلی در کشور به دنبال مشارکت 20 درصدی مردم  ر انتخابات بودند تا اصل نظام را زیر سوال ببرند، مردم فداکارانه  و عاشقانه با همه شرایط برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی با هدایت های رهبر معظم انقلاب حرکت کردند و نیروهای حزب اللهی تمام وقت خود را برای برآوردن نشدن خواسته های دشمن گذاشتند.
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه در حال حاضر کمک به دولت انقلابی و جهادی مهم ترین کار است، افزود: ان شاء الله دولت منتخب بتواند مشکلاتی که در این سالها بر مردم تحمیل شده است،را رفع کرده و زمینه را برای حضور مردم در صحنه ها فراهم کند.
 
حجت الاسلام طیبی فر اضافه کرد: خواسته های مردم بالاست چرا که این خواسته برای خوب نبودن زمینه های فعلی پیش آمده، که با روحیه جهادی می توان مشکلات را برطرف و زمینه را برای استمرار و استقرار نظام اسلامی و همچنین  برای حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) بوجودآورد.
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه سخنان خود ازمعارفه حجت الاسلام تسخیری در سازمان اطلاعات سپاه هم خبر داد و خاطرنشان کرد:ضرورتها ایجاب کرده بود که در یک جایگاه حساس و مهم ، به یک مدیر فعال، پایه کار، مدبر و دارای اخلاق حسنه و توانمند نیاز بود، که حجت الاسلام تسخیری معرفی شد.
 
حجت الاسلام طیبی فر با بیان اینکه استمرار کار‌های جهادی حجت الاسلام تسخیری توسط عزیز دیگری پیگیری و استمرار پیدا خواهد کرد، افزود: استان مازندران استان مهمی است و تصمیم گرفته شد که یک نیروی معادل و موفقی همچون حجت الاسلام رعایتی در مازندران معرفی شود.
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در سخنان پایانی خود به مسئولیت های مهم حوزه نمایندگی اشاره کرد و افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب به عنوان تکیه گاه محسوب شده  و حوزه نمایندگی هم برای تربیت نیروها از جهت عقیدتی،فکری ،سیاسی و تربیتی کار می کند تا فرماندهی بتواند به درستی کارهای خود را انجام دهد.
 
به گفته حجت الاسلام طیبی فر طبق قانون اساسی وظیفه سپاه حفظ انقلاب و نظام و دستاوردهای آن است.و هرجا کشور به آن نیاز داشته باشد، حضور دارد و یک نیروی آماده انقلاب و پای کار است.
 
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: اگر سپاه نگهبان انقلاب است حوزه نمایندگی نگهبان پاسداران انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پایان این آئین از زحمات و خدمات ارزشمند حجت‌الاسلام تسخیری تقدیر به عمل آمد و حجت‌الاسلام رعایتی نیز با حکم نماینده، ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا منصوب شد.
 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar