سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۰۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰- ۰۲: ۱۵
هفته عفاف وحجاب

به گزارش خبرگزاری بسیج ازخارگ:به مناسبت هفته عفاف و حجاب در آئینی با حضور فرمانده سپاه ثارالله خارگ و رییس کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ ، تعدادی از بانوان شاغل در پایانه نفتی خارگ تقدیر شدند.
در این مراسم عباس غریبی گفت؛ رعایت حجاب و عفاف بانوان و حضور آنان در محیط کار نشان دهنده این است که حجاب نه تنها دست و پا گیر نیست بلکه می‌تواند زمینه حضور بانوان در فعالیت‌های اجتماعی باشد و باعث پیشرفت جامعه اسلامی گردد.
رییس کانون بسیج مهندسین نفت خارگ و جانشین پایانه نفتی خارگ ادامه داد: عفاف و حجاب به عنوان یکی از اصول زیربنایی و ساختاری در سبک زندگی اسلامی است و در جوامع دینی، حفاظت و مراقبت از عفت عمومی وظیفه‌ای است که بر عهده زن و مرد است.
غریبی تصریح نمود: حجاب محدودیت نیست، مصونیت است و زنان ایرانی با حفظ حجاب اسلامی و در سایه این امنیت توانسته‌اند به موفقیت دست یابند و در حوزه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و اجتماعی نشان دهنده این موفقیت هستند.

فرمانده بسیج سپآه ثارالله خارک نیز اظهار داشت: جامعه، دین و انقلاب ما ریشه در مسائل فرهنگی دارد و دشمنان ما همیشه به دنبال ایجاد هجمه فرهنگی هستند.

سیروس حیاتی افزود: دشمنان ما هر موقع خواستند کاری انجام بدهند و به مساله‌ای پی ببرند و ریشه یابی کنند، ابتدا کار‌های پژوهشی و تحقیقاتی در آن موضوع انجام می‌دهند و وقتی در خصوص جوانان ما که جان خود را در راه دین، اسلام و آرمان می‌دهند تحقیق کردند به این موضوع پی ببرند که این جوانان پرورش یافته و نشات گرفته از یک خانواده با اصالت هستند که نقش زن و مادر به عنوان یک محور در این رشد نمایان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپآه ثارالله خارک ادامه داد: دشمنان ما با مسائل شهادت طلبی بیگانه هستند و به دنبال مادیات و دنیا پرستی هستند و هدف آنان ازبین بردن این محور و مکتب هستند و از راه‌های مختلف به دنبال آسیب به این محور هستند.
حیاتی تاکید کرد: شما بانوان با تاسی از الگوی زن مسلمان، در تربیت خانواده و جامعه میدان داری می‌کنید و با این عمل شما مایه یآس و نامیدی دشمن و رشد و شکوفایی نسل جوان و جامعه خواهد بود که این کار شما بسیار ارزشمند است و پیام مثبت و تاثیرگذار به جامعه تزریق می‌کند.

شایان ذکر است در این مراسم، تعدادی از بانوان شاغل در ادارات پایانه نفتی خارگ با اهداء هدایایی از سوی کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ، بسیج ناحیه مقاومت سپآه ثارلله خارگ و قرارگاه فرهنگی و ستاد اقامه نماز صنعت نفت خارگ مورد تجلیل قرار گرفتند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar