سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۱۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰- ۴۴: ۱۰
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی سیریک خبرداد:
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیریک از ساخت 100واحدمسکونی برای محرومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، مهندس محمدصالحی رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیریک از ساخت 100واحدمسکونی برای نیازمندان ومحرومان در سال جاری خبر داد.
مهندس صالحی عنوان کرد، درسال جاری برای آن دسته از خانواده هایی که دارای منازل مسکونی قدیمی و فرسوده و دارای درآمدپایین ونیازمند به کمک هستند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیریک از آنان در قالب طرحی به نام مسکن محرومان حمایت خواهدکرد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیریک با اشاره به محل تأمین منابع اعتباری برای ساخت این واحدها، گفت: در مجموع هشتصد میلیون ریال به متقاضیان تسهیلات اعطا می شود که 300میلیون ریال از این منابع به صورت بلاعوض و 500میلیون ریال هم در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه بانرخ سود چهاردرصد می باشد.
مهندس صالحی هدف از اجرای این طرح را کمک به محرومان و اقشار کم درآمدجامعه و رفع محرومیت و ساخت سرپناهی مقاوم وایمن برای خانواده‌های آسیب پذیر از فقر عنوان کردو اضافه کرد،امیدواریم تا پایان شهریور ماه سالجاری این طرح بصورت کامل انجام و باعث رفع محرومیت این خانواده ها باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar