سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۱۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰- ۵۱: ۱۶
شاهرود_دانشگاه صنعتی شاهرود بر اساس جدیدترین نتایج منتشر شده رتبه بندی نظام وبومتریکس، موفق به کسب رتبه جهانی ۲۰۲۴ در بیش از ۳۱۰۰۰ مؤسسه جهانی و همچنین رتبه ملی ۴۱ در میان ۷۰۴ مؤسسه ایرانی شده است.
رتبه ۲۰۲۴ دانشگاه صنعتی شاهرود بین ۳۱ هزار موسسه آموزش عالی جهانبه گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود، بر اساس جدیدترین نتایج منتشر شده رتبه بندی نظام وبومتریکس، این دانشگاه موفق به کسب رتبه جهانی ۲۰۲۴ در بیش از ۳۱۰۰۰ مؤسسه جهانی و همچنین رتبه ملی ۴۱ در میان ۷۰۴ مؤسسه ایرانی شده است.
این نظام رتبه بندی تحقیقات خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز نموده است و هر شش ماه یکبار مؤسسات آموزش عالی جهانی را در ابعاد وب سنجی (وزن:۵۰) و پژوهشی (وزن:۵۰) مورد بررسی قرار می‌دهد. قابلیت مشاهده پذیری وب سایت مؤسسات، تعداد ارجاعات دریافتی از ۲۱۰ محقق برتر، تعداد مقالات پر استناد و ۱۰ درصد برتر طی سال‌های ۲۰۱۵-۲۰۱۹ از جمله معیار‌های مورد ارزیابی در این رتبه بندی می‌باشد.
آزمایشگاه سایبرمتریک (CINDOC) سالانه دو ویرایش از نظام «وبومتریکس» را در ماه‌های ژانویه و جولای و بر اساس چندین شاخص به شرح ذیل منتشر می‌کند:
تاثیر محتوای وب: تعداد ارجاع یا لینک‌های برقرارشده از سایر سایت‌ها به وب‌سایت دانشگاه (با وزن ۵۰ درصد)
نویسندگان پراستناد: تعداد استنادات ۲۱۰ نویسنده پُراستناد برتر دانشگاه در گوگل اسکالر (با حذف ۲۰ نویسنده برتر لیست) (با وزن ۱۰ درصد)
مقالات پراستناد: تعداد مقالات دانشگاه در بین ده درصد مقالات پُراستناد در نظام رتبه‌بندی سایماگو (مقالات سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹) (با وزن ۴۰ درصد)
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar