معاون روابط عمومی سپاه کربلا درگفت و گو با «بسیج» خبر داد
ساری-معاون روابط عمومی سپاه کربلا از احداث یادمان شهدای روحانی استان مازندران در ستاد سپاه کربلا خبر داد و گفت: این یادمان فردا سه شنبه ۱۲ مردادماه با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح خواهد شد.
کد خبر: ۹۳۶۱۹۹۰
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
احداث یادمان شهدای روحانی استان مازندران در ستاد سپاه کربلا
 
خبرگزاری بسیج، سرهنگ پاسدار علی ابراهیمی گتابی عصر امروز در گفت و گوبا خبرنگار در ساری، از افتتاح یادمان شهدای روحانی استان مازندران در ستاد سپاه کربلا فردا 12 مردادماه با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد و گفت:استان مازندران دارای قریب به ۴۰۰ شهید روحانی است و برای زنده نگه داشتن یادو خاطره شهدای عزیز روحانی این یادمان احداث شد.

معاون روابط عمومی سپاه کربلا هدف از احداث یادمان شهدای روحانی را نشان دادن نقش بارز روحانیت به ویژه شهدای روحانی مازندران در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس دانست و افزود: فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی روحانیون در جبهه‌های حق علیه باطل باعث تقویت روحیه و ایثار وشهادت در بین رزمندگان شده است.

سخنگوی سپاه کربلا با بیان این مطلب که احداث یادمان شهدای روحانی کمترین کار برای ادای دین به شهدای طلبه است، ادامه داد:شهدا با اهدای خون ارزش‌های الهی را احیا کردند چه بسا نباید بگذاریم یاد شهدا  در اذهان جامعه کمرنگ شود.

سرهنگ پاسدار ابراهیمی گتابی در پایان سخنان خود به تداوم راه شهدا تاکید و اضافه کرد: رشدو پیشرفت جامعه درگرو عمل به وصیت نامه شهدا است و با تداوم راه شهدا اهداف عالیه انقلاب تحقق پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار