ساری-فرمانده سپاه ناحیه گلوگاه از اجرایی کردن تفاهم نامه با اداره منابع طبیعی شهرستان برای طرح صیانت از جنگل ها خبر داد.
کد خبر: ۹۳۶۲۴۲۸
|
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶

اجرای طرح صیانت از جنگل‌ها در گلوگاه

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،فرمانده سپاه شهرستان گلوگاه به جلسات اولیه قرارگاه شورای راهبری حفاظت و صیانت از جنگل‌ها اشاره کرد و افزود: ان شاء الله با حضور مقتدارنه سپاه در حوزه حفاظت و صیانت از جنگل، شاهد برطرف شدن قاچاق چوب و قطع شدن دست متجاوزین به جنگل‌ها خواهیم بود.

وی ادامه داد: کارکرد سپاه در حوزه حفظ صیانت از جنگل کارکرد نظارتی خواهد بود لذا طبق قراردادی که شرکت‌ها با منابع طبیعی بستند با نظارت سپاه انجام خواهد شد و ادامه فعالیت‌های شرکت‌ها منوط به تائید سپاه است و سپاه با استفاده از بسیجیان در این حوزه نظارت خود را آغاز خواهد کرد.

سرهنگ یوسفی به برگزاری ایست و بازرسی در بخش قاچاق چوب هم اشاره کرد و افزود: هرجا منابع طبیعی اعلام نیاز کرد ما آمادگی داریم تا به آن‌ها کمک کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه گلوگاه با بیان این مطلب که نگهداری و احیای مراتع و جنگل‌ها در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: در بحث حفاظت و صیانت از جنگل از ظرفیت همه نیرو‌هایی که در شرکت‌ها شاغل هستند استفاده می‌شود، مگر اینکه به وظیفه ذاتی خود عمل نکنند.

اجرای طرح صیانت از جنگل‌ها در گلوگاه

انتهای پیام/

ارسال نظرات