26 مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی بی تردید یکی از روزهای ماندگاری است که هیچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد.
کد خبر: ۹۳۶۵۴۳۵
|
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

 به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ 26 مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی است، که به تعبیر زیبای معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)؛ «اسرا، با استقامت و پایداری و پای مردی خویش، به بنیانی مرصوص مبدل گشته اند که نه تهدید ابر قدرت ها آنان را به هراس می افکند و نه از محاصره ها و کمبودها به فغان می آیند».

  آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری شده‌اند، چرا که پیام و سیره آنان، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و میدانی می‌توان از آن بهره جست.

به تأسی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از آزادگان که بیست و ششم رمضان المبارک  ۱۴۳۳برگزار شد، باید گفت: اجر آزادگان یک طرف، اجر خانواده‌ها - همسران، فرزندان، پدرها، مادرها، نزدیکان - یک طرف.

ضمن گرامیداشت ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی، این روز بزرگ را به تمامی اسوه های صبر، شجاعت و ایستادگی و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند قادر متعال سلامتی و توفیق روز افزون آنان را مسئلت داریم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار