خبرهای داغ:
فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در بازدید از مرکز واکسیناسیون این شهرستان؛
سرهنگ طاهرخانی گفت: در حال حاضر، اولویت سپاه مقابله با ویروس کروناست و سپاه با تمام توان جهت مقابله و از بین بردن این بیماری آماده همکاری با شبکه بهداشت است.
کد خبر: ۹۳۶۵۵۶۰
|
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، سرهنگ محمداسماعیل طاهرخانی فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز و حجت الاسلام والمسلمین عدالتی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان البرز، از مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرالوند در راستای ارایه خدمات ویژه بازدید کردند.

سرهنگ طاهرخانی در حاشیه این بازدید با اشاره به برخی مشکلات و کاستی های موجود در این مرکز خواستار تشکیل جلسه فوری با حضور مسئولین و فرماندار شهرستان شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه فوری در این راستا گفت: با برگزاری جلسه فوری بلافاصله ملزومات تجهیز مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهر الوند تهیه و ثبت و پذیرش بیشتر و با نظم بهتری جهت راحتی حال مراجعین ایجاد شد.

سرهنگ طاهرخانی اظهار کرد: با اقدامات انجام شده و افزایش ظرفیت فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهر الوند، تعداد تیم های واکسیناسیون از ۵ تیم به ۸ تیم افزایش یافته است.

فرمانده سپاه شهرستان البرز در ادامه عنوان کرد: اقدامات صورت گرفته موجب افزایش پذیرش مراجعین و سرعت عمل بیشتر در انجام واکسیناسیون و کاهش مدت زمان حضور مراجعین به این مرکز شده است.

وی افزود: همچنین اقدامات لازم جهت افزایش ظرفیت حضور بسیجیان و پاسداران در این مرکز ایجاد شده چرا که اولویت اول سپاه در حال حاضر، مقابله با ویروس منحوس کروناست و سپاه با تمام توان جهت مقابله و از بین بردن این بیماری آماده همکاری با شبکه بهداشت است.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار