مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در راستای طرح شهید سلیمانی امروز ۵ هزار ماسک به صورت رایگان درمناطق محروم و حاشیه شهر بیرجند توزیع شد.
کد خبر: ۹۳۶۵۶۷۲
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران گفت: با اوج گیری بیماری کرونا، در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مجموعه بسیج سازندگی در استان کمیته های حمایتی این طرح را برعهده دارد.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون تیم های جهادی طرح شهید سلیمانی در استان راه اندازی شدند که تا امروز مشغول فعالیت هستند و با اوج گیری بیماری فعالیت این تیم ها نیز بیشتر شده است و تاکنون هزار و ۸۰۰ جهادگر در این تیم ها در سطح استان مشغول خدمت رسانی هستند که بعد از دهه اول محرم این تعداد به بیش از دو هزار نفر خواهد رسید.

هنری ادامه داد: از اقدامات بسیج سازندگی در قالب طرح شهید سلیمانی توزیع غذای گرم بین خانواده های محروم و نیازمند و سایر اقلام معیشتی است که از ابتدای سال تاکنون ۱۱۰ هزار ماسک و ۲ هزار و ۸۰۰ بسته بهداشتی در مناطق محروم استان توزیع شده است.
 
مسئول بسیج سازندگی استان ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون در قالب طرح شهید سلیمانی ۴هزار و پانصد بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی خبر داد: در راستای طرح شهید سلیمانی امروز تعداد ۵ هزار ماسک در مناطق محروم و حاشیه شهر بیرجند به صورت رایگان توزیع می شود.
 
مسئول بسیج سازندگی بیان کرد: با کمک خیرین ۴۰ هزار ماسک دیگر نیز تهیه شده که در هفته های آینده در مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.
 
هنری افزود: یکی دیگر از اقدامات بسیج سازندگی در قالب طرح شهید سلیمانی کمک به کادر درمان در بحث خدماتی است که تا امروز ۸۰ نفر برای این امر اعلام آمادگی کردند، همچنین از ابتدای سال تا کنون ۲۸۰ تیم حمایتی با فعالیت دو هزار و ۶۰۰ جهادگر با مجموعه بهداشت و درمان استان همکاری و به مردم خدمت‌رسانی داشتند.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار