همزمان با رزمایش بسیج نیرو‌ها برای یاری مردم و مقابله با بیماری کرونا با همکاری بسیج، نیرو‌های مسلح و فرمانداری در شوشتر یک مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا درشوشتر راه اندازی شد.
کد خبر: ۹۳۶۵۷۲۹
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
همزمان با سراسر استان خوزستان مرحله پنجم رزمایش طرح شهید سلیمانی، بسیج نیرو‌ها و امکانات برای یاری مردم در مقابل ویروس منحوس کرونا در شهرستان شوشتر هم نیرو‌های جهادی به خط شدند تا به یاری کادر درمان بروند.

سرهنگ نیسی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر اظهار داشت: با همکاری بسیج و نیرو‌های مسلح و فرمانداری در شوشتر یک مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا درشوشتر راه اندازی شده است.

وی افزود: این مرکز با هدف سریع واکسیناسیون راه اندازی شده است تا با سرعت بیشتری تزریق واکسن انجام گردد.

سرهنگ نیسی زاده بیان کرد: این مرکز در ایستگاه راه آهن شوشتر توسط فرمانداری، نیرو‌های مسلح، بسیج جامعه پزشکی ناحیه مقاومت، تیپ ۴۵ نیروی مخصوص واکنش سریع خاتم الانبیاء ارتش درشهرستان، منطقه انتظامی و دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر شروع به کار کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر تصریح کرد: از مردم شریف دارالمومنین شوشتر تقاضا داریم طبق اعلام گروه‌های سنی که توسط وزارت بهداشت اعلام شده، جهت واکسیناسیون مراجعه کنند تا بتوانیم با همکاری مردم عزیز از این پیک کرونا با سلامتی عبور کنیم.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار