خبرهای داغ:
نامدار گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۸ بیمار دیگر در بیمارستان های استان بستری شدند و متاسفانه ۱۶ نفر از هم استانی های عزیز به دلیل ابتلا قطعی به بیماری کرونا جان باختند.
کد خبر: ۹۳۶۶۱۰۲
|
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

 

دکتر پیمان نامدار رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج قزوین با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان قزوین بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۸ بیمار دیگر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند که مجموع افراد بستری در بیمارستان های استان در حال حاضر به ۹۷۴ بیمار رسید.

وی با اشاره به تعداد فوتی های کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در استان گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ نفر از هم استانی های عزیز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

نامدار اظهار کرد: موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا(سرپایی و بستری) در مدت یادشده به ۶۰۳ نفر رسیده و در حال حاضر ۵۱ بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با اشاره به ترخیص بیماران کرونایی اضافه کرد: با تلاش کادر پزشکی و پرستاری استان، امروز ۱۴۷ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستانها ترخیص شدند.

گفتنی است از زمان انتشار ویروس کرونا تاکنون ۳۳ هزار و ۴۶۶ نفر در اثر ابتلا به این ویروس در بیمارستان های استان بستری شده و متاسفانه یک هزار و ۲ هزار و ۴۰ نفر نیز در استان، جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار