همدان-معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به مبارزات آیت‌الله مدنی قبل و بعد از انقلاب گفت: این شهید در ۸ سال دفاع مقدس در کسوت یک مجاهد ایفای نقش کرد و بهترین الگو برای مردم و جوانان است.
کد خبر: ۹۳۷۱۶۰۶
|
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶

شهید مدنی بهترین الگو برای مردم و جوانان استحسین مردانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان در حاشیه آئین رونمایی از اِلمان شهید آیت الله مدنی با بیان اینکه یکی از وظایف شهرداری معرفی بزرگانی است که در شهر تاثیرگزار بوده‌اند، اظهار داشت: شهید مدنی به لحاظ سوابق خاص و ویژه‌ای که در شرایط قبل از انقلاب داشتند در ایام تبعید که در همدان حضور داشتند خدمات خاصی را انجام دادند.

وی گفت: دارالایتام، درمانگاه، مسجد و بانک مهدیه از خدمات بارز ایشان است.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به مبارزات آیت‌الله مدنی قبل و بعد از انقلاب گفت: این شهید در ۸ سال دفاع مقدس لباس نظامی به تن کرد و در کسوت یک مجاهد ایفای نقش کرد و بهترین الگو برای مردم و جوانان است

وی با تأکید بر معرفی این شخصیت‌ها در راستای الگوسازی، ابراز داشت: آیین رونمایی از اِلمان شهید آیت الله مدنی در میدان نبوت شهرک مدنی همدان که به نام این شهید والامقام مزین شده برگزار شد.

مردانی با اشاره به فرا رسیدن سالگرد شهادت این شخصیت بزرگ تصریح کرد: کنگره بزرگداشت این شخصیت و شهید بزرگوار در همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار