رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: گرامیداشت دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان به این است که سیره زندگی رزمندگان و شهدا را در سبک زندگی فردی و اجتماعی پیاده کنیم .
کد خبر: ۹۳۷۲۲۹۸
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ محمد علی احمدی در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با عرض تسلیت سالروز شهادت دختر سه ساله حضرت امام حسین(ع)، اظهارکرد: هر روز دفاع مقدس، هر صحنه از دفاع مقدس، هر رشته ای از دفاع مقدس، هر موضوعی از دفاع مقدس، هر عملیاتی از دفاع مقدس، هر نفری که در دفاع مقدس بوده ، می تواند بیانگر خاطرات نابی باشد که برای آیندگان قابل استفاده و بهره برداری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: امروز کاملا مشهود است که چه فاصله ای از این آرمان ها گرفته ایم، فرهنگ های دفاع مقدس که امروز به فراموشی سپرده شده اند، فرهنگ پذیرش مسولیت در آن دوران بر اساس پیگیری و رفت و آمدهای جریانی، سیاسی و فردی نبود.

وی در ادامه گفت : امروز اصطلاحی را به عنوان جوان گرایی مطرح می کنیم اما به جوانان اعتماد نمی کنیم ، جنگ را که نگاه می کنیم می بینیم ، این جوانان بودند که جنگ را پیش برده و به پیروزی رساندند.

محمد علی احمدی در ادامه افزود : فرهنگ های جنگ بیشمار است  که باید این فرهنگ های ناب در سبک زندگی پیاده شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ارزش های دفاع مقدس نیاز هر روز ما و نیاز امروز جامعه است، گفت: باید به این ارزش ها پرداخته شود و در این مسیر قرار بگیریم و بتوانیم از آن ها بهره بگیریم.

محمد علی احمدی در ادامه صحبت های خود گفت: گرامیداشت دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان به این است که سیره زندگی رزمندگان و شهدا را در سبک زندگی فردی و اجتماعی پیاده کنیم و به این آرمان ها نزدیک تر شویم و تلاش کنیم با همدلی همانند دفاع مقدس، در این دوران برای انجام خدمت به مردم گام برداریم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صحبت های خود با اشاره به تقارن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت : برنامه های گرامیداشت این ایام را با نگاه به این موضوع برنامه ریزی کنیم و در اجرای آن دستور العمل های بهداشتی را مد نظر داشته باشیم .

احمدی در پایان با تشکر از خدمات سردار شیروانیان برای سرهنگ رضایی رئیس جدید بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، آرزوی موفقیت کرد.

در این جلسه موارد اجرائی مختلف در هفته دفاع مقدس بیان شد که از جمله، عطرافشانی مزار شهدا در روز پنجشنبه اول مهر در گلستان های سراسر استان، برگزاری برنامه های خاص و ویژه اربعین حسینی، برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار