به همت بسيج جامعه زنان سپاه انصارالمهدي(عج)
زنجان-عصر شعر «من برایت می‌سرایم» در راستای برگزاری کنگره٣٥٣٥ شهيد و با حضور جمعی از شاعران بانوی زنجانی برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۷۲۹۷۶
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، عصر شعر «من برایت می‌سرایم» در راستای برگزاری کنگره ٣٥٣٥ شهید و با حضور جمعی از شاعران بانوی زنجانی برگزار شد.

«لیلا رمضانی» دبیر کمیته بانوان کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان در این مراسم با اشاره به اینکه عصر شعر «من برایت می‌سرایم» با اطلاع‌رسانی و رویکرد دریافت اشعار بانوان زنجانی برگزار شده است، گفت: از شاعران درخواست شد در مدح شهدا اقدام به شعرسرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه این عصر شعر از تیرماه سال‌جاری کلید خورده بود، عنوان کرد: در فضای مجازی و حقیقی این عصر شعر تبلیغ شد و از شعرا دعوت شد تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیر کمیته بانوان کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان با بیان اینکه آیین اختتامیه این جشنواره طی امروز برگزار و از آثار منتخب تجلیل شد، گفت: ۴۰ اثر توسط شاعران زنجانی ارسال شده بود که آثار منتخب توسط داوران انتخاب و اعلام شد.

رمضانی با اشاره به اینکه با توجه به شرایط کرونایی این اختتامیه به صورت حقیقی و مجازی برگزار شده است، افزود: محل این اختتامیه در سالن حسینیه اعظم زنجان بوده و با حضور جمعی از شعرای منتخب برگزار و از طریق فضای مجازی نیز اختتامیه به صورت زنده پخش شد.
 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار