ساری-فرمانده سپاه کربلا با تاکید براینکه رویکرد قرارگاه محله مهدوی، مسجد محوری است ،گفت: دشمن در تلاش برای تضعیف مولفه‌های پیروزی انقلاب است.
کد خبر: ۹۳۷۳۰۶۹
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،جلسه قرارگاه محله مهدوی باحضور سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا درسالن جلسات فرماندهی سپاه شهرستان عباس آباد برگزار شد.

دشمن تلاش می کند تا مولفه‌های پیروزی انقلاب را تضعیف کند/ رویکرد قرارگاه محله مهدوی، مسجد محوری است

سردارمسلمی دراین جلسه با اشاره به  مؤلفه های پیروزی در انقلاب گفت: سه مولفه در پیروزی انقلاب نقش موثری داشتند مردم، روحانیت و مساجد.

فرمانده سپاه کربلا به نقش مردم اشاره کرد و افزود: نمی‌توان نقش مردم را نادیده گرفت مردم هم در زمان انقلاب و هم در دفاع مقدس نقش خودشان را ایفا نمودند.

سردار مسلمی در ادامه به  نقش  روحانیت و روحانیون هم در پیروزی انقلاب پرداخت و  تصریح کرد:  مبدأ تحولات  از زمان صدر اسلام تا کنون مسجد بوده که نقش آن شگفت انگیزه بود.

دشمن تلاش می کند تا مولفه‌های پیروزی انقلاب را تضعیف کند/ رویکرد قرارگاه محله مهدوی، مسجد محوری است

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه با تاکید براینکه با اجرای طرح محله مهدوی، مساجد از حضور جوانان پررنگ خواهد شد، گفت:  دشمن از اول پیدایش انقلاب اسلامی تا به امروز در تلاش است تا نقش مولفه های اثرگذار در پیروزی انقلاب را مثل مسجد، تضعیف که باید برای ناکام گذاشتن نقشه های دشمن تلاش کرد.

 انتهای پیام/

ارسال نظرات