فرمانده سپاه ناحیه لردگان در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: بیش از 150 برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می شود.
کد خبر: ۹۳۷۳۲۹۴
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده سپاه ناحیه لردگان ضمن تسلیت ایام محرم و صفر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، دفاع مقدس را نماد واقعی پیروزی ایمان بر کفر دانست و گفت:در دوران حمله عراق به ایران ابرقدرت ها با امکانات نظامی پیشرفته این کشور را حمایت کردند ولی همگان شاهد بودند که رزمندگان اسلام با دست خالی و با قدرت ایمان به خدا و الگو گیری از سید الشهدا قدرت واقعی اسلام را به نمایش گذاشتند.

سرهنگ پاسدار عباس رحیمی، گرامیداشت هفته دفاع مقدس را حفظ رشادت های رزمندگان بیان کرد و افزود: در هفته دفاع مقدس فداکاری های فرزندان این آب و خاک بازگو می شود و نسل جوان با آن رشادت ها و ایمان به خدا بیشتر آشنا می شوند.

رحیمی ادامه داد: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در سپاه ناحیه، حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج بیش از 150 برنامه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

وی سرکشی از خانواده شهدا و رزمندگان، برگزاری یادواره های شهدا، مسابقات ورزشی، مسابقات فرهنگی، رژه موتوری، رزمایش دسته ای پایگاه های بسیج، غبار روبی گلزار شهدا، حضور بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم، نشست های بصیرتی و روشنگری و... را از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان لردگان بیان کرد.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار