زنجان-مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا در دارالشفای این حسینیه خبر داد.
کد خبر: ۹۳۷۳۳۳۷
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ مجتبی شهامی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: واکسیناسیون کرونا در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان راه‌اندازی شده و با حضور کارشناسان بهداشت این واکسیناسیون با توجه به گروه‌های اعلامی از طرف وزارت بهداشت انجام می‌شود تا به روند واکسینه شدن مردم تسریع بخشد.
 
مرکز واکسیناسیون کرونا در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان راه اندازی شد

وی با اشاره به اینکه حسینیه اعظم زنجان آمادگی دارد فضای بیشتر از جمله شبستان‌ها را در اختیار علوم پزشکی قرار دهد تا افراد بیشتری واکسینه شوند، ابراز کرد: در حال حاضر این فرآیند فقط در مرکز دارالشفا انجام می‌شود.

شهامی با اشاره به اینکه دارالشفای حسینیه اعظم زنجانی چندسالی است که راه‌اندازی شده و خدماتی همچون پزشک عمومی و دندانپزشکی را با تعرفه‌ای پایین‌تر ارائه می‌دهد، یادآور شد: افرادی که توان مالی کمتری دارند، برای ویزیت و اقدامات اولیه درمانی این درمانگاه مشمول تخفیف‌هایی می‌شوند.

مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه در سال‌های گذشته پزشکان متخصص و فوق‌تخصص حتی از سایر شهر‌های کشور با استقرار در این درمانگاه در ماه محرم خدمات رایگان به زائران و مردم ارائه می‌دادند، تصریح کرد: متاسفانه در ۲ سال اخیر به دلیل شیوع کرونا از این خدمات محروم هستیم و امیدواریم هرچه زودتر شاهد فروکش کردن شیوع کرونا و بهره‌مندی از فعالیت‌های مختلف حسینیه باشیم.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار