زنجان - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس از 4 کتاب تاریخ شفاهی زنجان که خاطرات پیشکسوتان دوران دفاع مقدس است، رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۹۳۷۳۶۳۴
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ قاسم محمدی اظهار کرد: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس همایش سراسری تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس با سخنرانی رئیس جمهور برگزار می‌شود.
 
رونمایی از 4 کتاب تاریخ شفاهی رزمندگان به مناسبت هفته دفاع مقدس در زنجان

وی افزود: این برنامه در استان زنجان در سالن دکتر شهریاری صدا و سیما به صورت زنده و همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود که سخنران زنجان آیت‌الله خاتمی نماینده، ولی فقیه در استان است.

این مسئول بیان داشت: در این مراسم از رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس استان زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان از رونمایی ۴ کتاب تاریخ شفاهی استان زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: کتابی با عنوان ابوبصیر در خصوص خاطرات سرهنگ بازنشسته سپاه خلیل ابوبصیر رونمایی می‌شود.

محمدی با اشاره به رونمایی از کتاب کهنه سرباز خاطرات سرهنگ بازنشسته ارتش محمد معصومی در هفته دفاع مقدس، گفت: روز‌های اناری خاطرات سرهنگ بازنشسته جواد محجوبی و دنیای کوچک اردوگاه از دیگر کتب تاریخی شفاهی زنجان است که در این هفته رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه بانک جامع اطلاعات شهدای استان زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود، افزود: بانک اطلاعاتی شهدای استان در قالب نرم افزار جامع تهیه شده است که اطلاعات شهدا به صورت متنی و اسنادی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: رونمایی از سایت گوهران و نمایشگاه اسنادی شهدای و دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های استان زنجان در هفته دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه رژه نیرو‌های مسلح به دلیل عدم صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار نمی‌شود، افزود: برنامه‌های جانبی مختلف به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
ارسال نظرات