مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام خبرداد؛
مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: به صورت ویدیو کنفرانس در روز سه شنبه میزبان رئیس جمهور خواهیم بود؛ این برنامه در سراسر استان و سطح کشور برگزار می‌شود وازخانواده شهداتجلیل می شود.
کد خبر: ۹۳۷۳۶۷۰
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، صبح امروز سرهنگ محمدحسین فولادی در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه دفاع مقدس یک دانشگاه انسان ساز برای همیشه تاریخ است گفت: یک جنگ نامتعارف بر کشور ما به بهانه اینکه ملت ما میخواهد روی آرمان خویش بایستد شکل گرفت.

وی افزود: دشمنان نمی‌توانستند با استقلال ما کنار آیند به همین علت مهمترین حادثه قرن را می‌توان انقلاب اسلامی دانست.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: بزرگترین عملیات فرهنگی پس از انقلاب به واسطه برپایی کنگره سه هزار شهید در حال برگزاری است؛ بیش از صد عنوان برنامه دفاع مقدس با مشارکت دستگاه‌های اجرایی در کنگره سه هزار شهید برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: به صورت ویدیو کنفرانس در روز سه شنبه میزبان رئیس جمهور خواهیم بود؛ این برنامه در سراسر استان و سطح کشور برگزار می‌شود و هدف آن تجلیل از خانواده‌های شهدای ایثارگران و جانبازان خواهد بود.

سرهنگ فولادی افزود: فضا سازی‌ها باید به نحوی باشد که همه متوجه این اتفاق خاص در استان بشوند؛ از تمام برنامه‌ها آنها که جمعیت محور هستند تماما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت میپذیرد.

وی ادامه داد: امروزبه جایی رسیدیم که سقف کتاب خود را از ۷ به ۳۵ عنوان کتاب برسانیم و امسال نیز تولید ۶۰ عنوان کتاب دیگر در برنامه داریم همچنین تجلیل از مادران شهدا را با همکاری بنیاد شهید و برگزاری یادواره‌های شهدای شهرستانی در دستور کار داریم.

ارسال نظرات