خبرهای داغ:
با تلاش شبانه روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج)سپاه روح الله استان مرکزی،شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی کشف و با هماهنگی مرجع محترم قضایی مورد ضربه قرار گرفت.
کد خبر: ۹۳۷۳۷۳۷
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ با تلاش شبانه روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه روح الله استان مرکزی،شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی کشف و با هماهنگی مرجع محترم قضایی مورد ضربه قرار گرفت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است:
متاسفانه علی رغم وجود حجم زیاد واکسن های متعدد و رایگان در کشور یکی از سودجویان که لیدر جریان سیاسی خاص در استان مرکزی است با فریب افکار عمومی اقدام به فروش واکسن های قاچاق تا قیمت51 میلیون تومان نموده است.

این شبکه با هوشیاری دستگاه های امنیتی از اهداف خود ناکام مانده لذا برای اعضاء آن به دلیل تهدید سلامت عمومی در مراجع قضایی استان پرونده ای تشکیل و در دست رسیدگی می باشد.

از هم استانی های عزیز تقاضا می شود صرفا ملزومات بهداشتی و درمانی را از مراکز قانونی تهیه نمایند و فریب تبلیغات افراد سودجو را نخورند لذا در صورت مشاهده اینگونه موارد گزارش آن را از طریق شماره تلفن114 به ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه منعکس نمایند

ارسال نظرات
آخرین اخبار