در آئینی با حضورفرماندار ،رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس شبکه بهداشت ودرمان و اعضای شورای اسلامی از پرسنل اورژانس 115 بهاباد به مناسبت روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی تجلیل شد.
کد خبر: ۹۳۷۳۸۴۳
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهاباد، فرماندار بهاباد در این آئین با تبریک روز اورژا نس به پرسنل زحمت کش این واحد که به موقع درماموریتهای محوله حاضر مشوند گفت : خدمات شبانه روزی و حضور به موقع کارکنان خدوم فوریتهای پزشکی و نجات جان مصدومین که گاهاً تا مرز به خطر افتادن جان خود هم پیش رفته، عملیات احیاء موفق و نجات افراد در اماکن صعب العبور در یکسال اخیر، یکی از برگهای زرین خدمات اورژانس و فوریتهای پزشکی شهرستان بوده که قابل تقدیر است.
محمد مهدی خانی زاده بهابادی با بیان اینکه ایران در جبهه مبارزه با ویروس کرونا به نیروهای فداکاری چون اورژانس ۱۱۵ افتخار می کند و تاریخ این فداکاری و از خودگذشتگی را فراموش نخواهد کرد افزود: فعالیت بدون وقفه پرسنل اورژانس در طول شبانه روز، گرما و سرما و شرایط سخت، باعث ایجاد آرامش در میان شهروندان و جامعه می شود که این خود کاری بزرگ و قابل تحسین است.
فرمانداربهاباد از پرسنل 115 به عنوان جهادگران بی منت خط مقدم حوزه سلامت نام برد که آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات شده اند، گفت : پرسنل 115 به عنوان جهادگران بی منت خط مقدم حوزه سلامت نام برد که آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات شده اند، و کمک به حادثه دیدگان، بیماران و خدمات اورژانسی و درمانی به همنوعان خود در مسير جلب رضايت حق تعالي، بسيار ارزشمند و قابل تحسين بوده است، که در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نکرده اند،
وی بیان داشت : یکی از سازمانهای محبوب دلهای مردم اورژانس می باشد که توفیق خدمت به مردم رادارد و این قشر ایثارگر در خط مقدم حوزه سلامت روزانه جان انسانهای زیادی را از مرگ حتمی نجات می دهند و طبق آیه 32 سوره مائده هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است.
فرمانداربهاباد در پایان اظهارداشت :اورژانس از بخش های مورد اعتماد مردمی است که با کمترین امکانات و در شرایط سخت کاری به مردم خدمات درمانی ارایه می کند و رضایت مردم از مجموعه اورژانس شهرستان کوار به علت ارایه خدمات مطلوب است و ماموریت های فوریت های پزشکی رسالت خطیری در خدمات رسانی به مردم دارد.
درادامه رئیس اورژانس 115 بهاباد نیز به ارائه گزارش اقدامات اورژانس بهاباد در6ماهه اول سالجاری پرداخت وازمسئولان درخواست کد دواورژانس را برای بهاباد داشت.
شهرستان بهاباد داری یک پایگاه اورژانس 115 ثابت در مرکز شهرستان و یکاورژانس ثابتدربخش آسفیچو احداث پایگاه اورژانس جاده ای محور بهاباد چادرملوساغند که در ماه آینده به بهره برداری میرسد .
ارسال نظرات