اجرای هشتمین مرحله رزمایش کمک مومنانه سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) در حرم مطهر امام خمینی(ره)
هشتمین مرحله رزمایش مومنانه سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) با توزیع 26 هزار بسته کمک معیشتی و کمک آموزشی با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۷۴۰۵۵
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در هشتمین مرحله کمک مومنانه و پویش همکلاسی مهربان در سپاه سیدالشهدا(ع) بیش از ۱۱ هزار بسته معیشتی و ۱۵ هزار بسته لوازم التحریر جمع آوری شده و با رعایت عزت و کرامت نیازمندان به آنان هدیه می شود.

سردار سلیمانی گفت:  امروز شاهد تجلی جلوه‌هایی از انسجام و وحدت ملت ایران و پیاده‌سازی یکی از سنت‌های اسلامی در کنار مرقد نورانی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی هستیم.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در هشتمین مرحله رزمایش کمک مومنانه سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران که در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: بار دیگر جلوه‌هایی از انسجام و وحدت ملت ایران و برگزاری یکی از سنت‌های الهی در معرض دید  افکار عمومی گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه مواسات و همدلی و کمک مومنانه در جامعه اسلامی  مردم سالاری دینی است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب، در نیمه شعبان سال گذشته ملت ایران را به پویش کمک مومنانه دعوت کردند و از مردم خواستند نسبت به دستگیری از نیازمندان وارد صحنه شوند.

 

 

سردار غلامرضاسليماني : مواسات، همدلی و کمک مومنانه از نرم‌افزار‌های مهم جامعه و ذیل مردم‌سالاری اسلامی است که طبق فرمایش رهبر انقلاب برای کمک‌رسانی به نیازمندان به ویژه کسانی که از کرونا آسیب دیده‌اند انجام شد.

وي با اشاره به برگزاری هشتمین مرحله کمک مومنانه به همراه پویش همکلاسی مهربان در سپاه سیدالشهدا گفت : در این راستا بیش از 15 هزار بسته لوازم‌التحریر و سایر اقلام مورد نیاز تهیه شده که از تمامی خیرین، نیکوکاران و دستگاه‌ها و نهاد‌هایی که در این زمینه مشارکت داشته اند قدردانی می‌کنم.

  وی با بیان اینکه برای راه‌اندازی مراکز جدید واکسیناسیون آمادگی داریم گفت: ۵۰ درصد از ظرفیت واکسیناسیون در کشور بر عهده سپاه است و به طور کلی هم اکنون سپاه در ۱۸۰ مرکز واکسیناسیون مستقل و در ۳۵۰ مرکز با مشارکت وزارت بهداشت مشغول خدمت رسانی است.

وی افزود: سپاه استان تهران برای مقابله با ویروس کرونا ۲۷ مرکز واکسیناسیون راه‌اندازی کرده و این آمادگی وجود دارد که به هر میزانی واکسن تأمین شود، تزریق با سرعت انجام شود.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به ایجاد نتوع در نهضت کمک‌های مومنانه در سراسرکشور گفت: در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مسائل حاشیه شهر‌ها سپاه سیدالشهدا پیش قدم بوده و با تدابیر دولت جدید امیدواریم این اقدامات شتاب بیشتری بگیرد و پشتیبانی‌هایی از سوی دستگاه‌های مسئول گسیل شود تا شاهد رفع تنگنا‌ها و کاستی‌ها باشیم.

 

ارسال نظرات