خبرهای داغ:
رحیمی از تهیه و پخش ویژه برنامه های متنوع همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۹۳۷۴۱۴۲
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵

علی رحیمی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج قزوین بیان کرد: سیمای مرکز قزوین در برنامه «اینجا بهشت» رشادت های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس را به تصویر می کشد. این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی نبی الله نظری به مدت 10شب بصورت زنده از سی ام شهریور تا هشتم مهرماه به مدت 65 دقیقه ساعت 21 از شبکه قزوین پخش می شود. این برنامه تلویزیونی در بخش های مختلف به حضور رزمندگان استان قزوین در جبهه های حق علیه باطل و همچنین صبر و مقاومت خانواده ها در دوران دفاع مقدس خواهد پرداخت.

وی گفت: برنامه تلویزیونی «اینجا بهشت» می کوشد ضمن گفتگو با خانواده شهداء شاخص جنگ تحمیلی، شهدای مدافعان حرم و فرماندهان دوران دفاع مقدس همراه با نمایش تصاویر و خاطرات ایشان ، ارتباطی مستمر میان مخاطبان با مفاهیم این دوران بوجود آورد. از مهم ترین بخش های این برنامه می توان به پخش کلام مقام معظم رهبری درباره ناگفته های جنگ تحمیلی، معرفی سرداران معنوی و شهدای بی نام و نشان استان قزوین، یک عکس یک خاطره، معرفی شهدای مدافع سلامت استان، معرفی 10 کتاب با موضوع دفاع مقدس، صحبت با قشر جوان و نوجوان با موضوع دفاع مقدس اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار داشت: سیمای مرکز قزوین علاوه بر پرداخت به هفته دفاع مقدس در برنامه های روزانه و شبانه خود، در بخش تامین نیز با پخش سریال «سیمرغ» و فیلم های سینمایی دفاع مقدس، پخش مستندهای مرتبط با این موضوع همچون: «مردان مقاومت، مردان هور و ماموریت در ساحل نیسان» و همچنین پخش میان برنامه، زیرنویس، موشن گرافیک و نماهنگ به استقبال هفته دفاع مقدس می رود.

رحیمی با اشاره به برنامه های صدای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس افزود: ویژه برنامه رادیویی «پلاک59» به همین مناسبت از رادیو قزوین پخش می شود. این برنامه بصورت زنده به تهیه کنندگی آمنه پاکدامن از سی و یکم شهریور به مدت 75 دقیقه از ساعت 19:10 روی آنتن رادیو قزوین می رود. برنامه رادیویی « پلاک59» در بخش های مختلف به گفتگوی صمیمی و خودمانی با تعدادی از رزمنده های سال های دفاع مقدس می پردازد. بررسی رویش ها و ظرفیت های استان در عرصه های مختلف بعد از دوران دفاع مقدس از بخش های دیگر این برنامه است. تهیه گزارش از مکان های خاطره انگیز مردم شهر قزوین از سال های دفاع مقدس در گذشته و امروز مثل امامزاده حسین، ثپه نور الشهداء و ...،اطلاع رسانی از برنامه های پیش بینی شده برای هفته دفاع مقدس و بخش نمایشی با موضوع بیان گوشه هایی از خاطرات شهداء، رزمندگان و آزادگان قزوینی از بخش های مهمی است که در این برنامه رادیویی به آن پرداخته می شود. رادیو قزوین با برنامه های «شب چره، مستقیم آینده ،تیک تاک، کلبه مهر» نیز با رویکرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس روی آنتن می روند.

رحیمی در پایان به بخشی از برنامه های معاونت فضای مجازی مرکز قزوین در این ایام اشاره و افزود: طراحی و پیاده سازی صفحه ویژه دفاع مقدس به همراه بارگذاری روزانه و منسجم محتوای تولیدی و تامینی و تنظیمی و آرشیوی با موضوع دفاع مقدس به همراه آیتم های مختلف همچون نواهای دفاع مقدسی،دلنوشته های شهدا،وصیت نامه های شهدا،معرفی شهدای فاخر و شاخص استان،عملیات های غرورآفرین با حضور رزمندگان قزوینی،جدول پخش ویژه برنامه تولیدی و تامینی،نظرسنجی و نظر مخاطبان پیرامون حوزه قاب شبکه قزوین و فضای مجازی مرکز، تهیه و تولید یک قطعه گزارش " زاویه " در قالب مستند گزارشی با محوریت و موضوع دفاع مقدس و ارزش های آن در استان از جمله برنامه ها این معاونت برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها