جانشین فرمانده سپاه الغدیر در بسیج اقشار یزد:
سرهنگ محدث، جانشین فرمانده سپاه الغدیر در بسیج اقشار یزد گفت: بسیج مطالبات به حق مردم در حوزه مسکن را با جدیت پیگیری و در این مسیر، تسهیل‌گری می‌کند.
کد خبر: ۹۳۷۴۱۹۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، حمیدرضا محدث در کارگروه اقتصاد و زیربنایی مرکز ماهر (مرکز اندیشه و همفکری راهبردی بسیج) با بیان اینکه مسکن، مطالبه به‌حق مردم است، اظهار داشت: بسیج و سپاه این مطالبه را با جدیت پیگیری و در این مسیر تسهیل‌گری می‌کند.

وی عنوان کرد: در حوزه بسیج و سپاه، ظرفیتی با عنوان مرکز راهبردی وجود دارد که در کنار هیئت‌های اندیشه‌ورز، با تشکیل کارگروه‌های یازده‌گانه علاوه بر پیگیری مطالبات مردم و تسهیل‌گری، به ارائه راهکار نیز می‌پردازد.

محدث بیان کرد: دبیرخانه شهید مدرس متشکل از مجمع بسیجیان و مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس نیز کار پیگیری طرح‌های مهم و ارائه راهکار در حیطه‌های مختلف از برنامه‌ریزی تا اجرا را بر عهده دارد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در بسیج اقشار یزد ادامه داد: اگر می‌خواهیم برنامه‌ریزی تأثیرمحور و پیامدمحور داشته باشیم، باید برنامه‌ها را با توجه به شرایط بومی در استان اجرا کنیم که برای تحقق این امر، باید طرح استانی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: این طرح‌ها پس از تصویب استانی باید به مراجع بالاتر برسد که یکی از راه‌های رساندن طرح‌ها به این مراجع، دبیرخانه شهید مدرس است.

محدث تصریح کرد: بسیج و سپاه با تمام توان و ظرفیت خود آماده پیگیری مطالبات به‌حق مردم و ارائه راهکار توسط گروه‌های نخبگانی در حیطه‌های مختلف است.

در این نشست، اعضای بسیج اساتید دانشگاه‌های یزد به ارائه نظرات خود در حوزه ساخت مسکن و طرح دولت برای احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال ۱۴۰۰ پرداختند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار