بیش از۵۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در قصرشیرین اجرا می شود.
کد خبر: ۹۳۷۴۵۲۷
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

سرهنگ پاسدار محسن دارابی ، فرمانده سپاه ناحیه قصرشیرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در  قصرشیرین، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بیش از ۵۰ برنامه متنوع در هفته دفاع مقدس در شهرستان قصرشیرین اجرا می‌شود.

دارابی با بیان اینکه رده‌های مختلف مسئولیت اجرای برنامه‌ها را بر عهده دارند، گفت: در هفته دفاع مقدس در پایگاه‌ها، حوزه‌ها و ناحیه سپاه قصرشیرین بیش از ۵۰ برنامه، برنامه‌ریزی‌شده و به‌صورت باشکوهی در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه شعار هفته دفاع مقدس امسال «ما مقتدریم» است، ابراز داشت: برنامه‌های گسترده‌ای برای گرامیداشت این هفته پیش‌بینی شده است که در پایگاه‌های بسیج سطح شهرستان قصرشیرین اجرا خواهد شد.
وی ضمن تاکید بر همکاری ادارات شهرستان قصرشیرین در اجرای ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان تصریح کرد: از ادارات سطح شهرستان نیز انتظار داریم که در فضاسازی سطح شهر و همچنین اجرای برنامه‌ها همکاری لازم را داشته باشند.
سرهنگ دارابی افزود: دیدار با امام جمعه، رژه موتوری، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا،نمایشگاه عکس شهداء، نشست‌های روشنگری و همچنین رزمایش کمک مومنانه... از جمله برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.
وی ضمن اشاره به اهمیت حفظ و نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: امروزه با حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ انقلابی‌گری، روحیه همدلی و همبستگی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی می‌توان با موفقیت از مشکلات کشور عبور کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار