لشکری عنوان کرد:هیات تکواندو از سال ۱۳۹۴ هر ساله یادواره شهدا برگزار می‌کند امسال ششمین دوره این مراسم به میزبانی سپاه شهدای شهر ری در سالم شهید جنگوری داریم.
کد خبر: ۹۳۷۴۶۷۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، مسعود لشکری دبیر هیات تکواندوی استان تهران، در برنامه زنده "سلام تهران" با اشاره به برگزاری مراسمی با عنوان ۵۰۰ شهید عصر روز جاری، اظهار کرد: هیات تکواندو از سال ۱۳۹۴ هر ساله یادواره شهدا برگزار می‌کند امسال ششمین دوره این مراسم به میزبانی سپاه شهدای شهر ری در سالم شهید جنگوری داریم.

وی افزود: توجه به بعد فرهنگی ورزش تکواندو در کنار بحث فنی برایمان ضرورت دارد، از این رو همه ساله برنامه‌های متعدد فرهنگی برگزار می‌کنیم.

لشکری تصریح کرد: نیاز یک ورزشگاه فقط در بعد فنی نیست، برگزاری مسابقات مزین به نام ۵۰۰ شهید تکواندو، با این رسالت که اهداف این شهدا به نسل جدید معرفی شوند،

دبیر هیات تکواندوی استان تهران گفت: این ۵۰۰ شهید در حوزه تکواندوی کشور در این حوزه فعال بودند، طی مراسم تجلیل از خانواده‌های این شهدا ۲۳ نفر دعوت شدند.

این مسئول یادآور شد: فدراسیون تکواندو یا هیات‌های تابعه تمام مراسمات را با عنوان خانواده شهدا برگزار می‌کند، در بخش مسابقات این مراسم را کامل برگزار می‌کنیم.

وی تاکید کرد: ششمین دوره از این مراسم حال و هوای دیگری دارد، چرا که با حضور و تجلیل از خانواده‌های شهدا همراه است، می‌گویم درست است که غم شهید در دل دارید اما جوانانی هستند که این راه را ادامه خواهند داد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار