سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گلگلون کفن، جانبازان و ایثارگران، بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۷۴۸۰۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گلگلون کفن، جانبازان و ایثارگران، بیانیه ای صادر کرد.

 

"یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم" (محمد/٧ )

هشت سال دفاع مقدس و رشادت‌های جوانان و مردمان این سرزمین، قله رفیع عشق به انقلاب اسلامی و نقطه اوج ایثار و تبلور زیباترین صفات انسانی بود. درود خداوند بر شهیدان راه حق و رزمندگان غیوری که در مقابل دشمنان تا دندان مسلح ایستادند و تاریخ‌ساز شدند.

امروز در چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس و متقارن با ایام اربعین حضرت سید الشهدا (ع) دفاع مقدس بی‌شک در اوج شکوفایی، بالندگی، شهید پروری، وحدت و یکپارچگی کشور، پیروی و اطاعت از ولی‌فقیه و تحقق همه آرمان‌های اسلام نبوی (ص) و نهضت حسینی (ع) در برترین جلوه‌های زیبایی در پی داشته و یکی از برجسته‌ترین حماسه‌ها و افتخارات ماندگار ملت ایران در حفاظت از سرزمین مقدس ایران اسلامی در یک جنگ نابرابر و تحمیلی با استکبار جهانی است، که هرگز از یادها نرفته و همواره زنده، و هدایت‌ بخش نسل‌های این سرزمین قرار گرفته و خواهد گرفت، که امروز نیز ملت ایران با بهره‌گیری از آموزه‌ها و تجربیات هشت سال دفاع مقدس در زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی در راستای حفظ سلامت جامعه مقابل ویروس محنوس کرونا، در قالب مدافعان سلامت و کمک‌های مومنانه به مبارزه می‌پردازند.

در شرایطی که استکبار جهانی، نا امید از جنگ سخت و رو در رو، با تمام نیرو و دسیسه‌ها به توطئه‌های مذبوحانه، جنگ اقتصادی و رسانه‌ای وسیع علیه ایران اسلامی روی آورده است، ملت هوشیار و بصیر ایران اسلامی با تأسی به روزهای سخت دفاع مقدس و با الهام گرفتن از آموزه‌های مقدس نهضت عاشورا، می‌توانند با ایستادگی و مقاومت، نقشه‌های شوم دشمنان و آمریکای جهانخوار را به یأس و شکست تبدیل کنند.

سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان ضمن تبریک هفته غرور آفرین دفاع مقدس به آحاد مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی، حماسه آفرینان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و گرامی داشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدا، دفاع از دستاوردها و ارزش های انقلاب و تامین امنیت ملت شریف ایران را وظیفه و سرلوحه ماموریت های خود قرار داده است و با ملت عزیز و همشهریان اصفهانی عهد می بندد که فرزندان این مرز و بوم در این نیروی عظیم با ثبات قدم در برقراری امنیت و آسایش آنان لحظه ای درنگ ننموده و در کنار سایر قوای مسلح، هرگونه طمع ورزی دشمنان را نابود خواهند کرد .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار