سازمان بسیج اساتید،طلاب و روحانیون سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۷۴۹۷۸
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنی نیست... این جنگ از آدم تا ختم زندگی وجود دارد.

حضرت امام خمینی(ره)

 

هفته دفاع مقدس یادآور حماسه و مجاهدت ها و جان فشانی های شهیدان و مجاهدان فی سبیل الله است که در راه آرمان های امام خمینی و انقلاب اسلامی از خود به یادگار گذاشتند. استکبار جهانی از طریق رژیم بعث عراق جنگ را بر ملت ایران تحمیل کرد تا اسارت را به ایران اسلامی بازگرداند و شعله آزادی خواهی را که در میان ملت ایران برافروخته شده بود خاموش گردانند و مانع از بیداری ملت های در بند ستم و استعمار و زیاده خواهی قدرتمندان بزرگ گردد.

 ملت مسلمان و مومن و انقلابی ایران بر اساس تعالیم پیامبران و ائمه طاهرین( علیهم السلام) به ویژه با رهبری حضرت امام خمینی(ره) در مقابل جبهه استکبار و استعمار به سردمداری آمریکا و صهیونیسم بین اللمل قد علم کرد و با شهامت و شجاعت دشمن را از میهن اسلامی بیرون کرد و در این جهاد اسلامی با ایثار جان و مال دشمن را شکست داد.

 در این میان روحانیت با حضور مجاهدانه خود در عرصه نبرد حق علیه باطل روح مجاهدت را در جان رزمندگان اسلام دمید و در خط مقدم جبهه ها و در کنار رزمندگان، خون خود را به پای نهال اسلام و انقلاب ریختند که رهبر کبیر انقلاب در وصف رشادت های آنان فرمودند:

 "حماسه سازان جاوید روحانیت که رساله علمیه و عملیه خود را به دم شهادت و مرکب خون نوشته اند و بر منبر هدایت و وعظ و خطابه ناس از شمع حیاتشان گوهر شب چراغ ساخته اند." (صحیفه امام ج 21 ص 273)

 و اما امروز؛ روحانیت بصیر و آگاه به ویژه اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی استان کرمانشاه، در عرصه های جدید دفاع مقدس از قبیل میدان های جهاد فرهنگی، علمی، سیاسی، میدان پر مخاطره فضای مجازی و سایبری وعرصه های خدمات اجتماعی حضور دارد و خداوند را بر این توفیق و عمل به تکلیف شکر گزار است.

سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه، با گرامیداشت اربعین سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر و پاسداشت همه ایثار گری ایثارگران، آمادگی خود را برای انجام وظیفه و تکلیف و حضور در هر میدان مجاهده ای به امر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام می دارد.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار