تبریز- امام جمعه میانه با اشاره به تحرکات اخیر در مرزهای غربی کشور و زیاده گویی های سران برخی از کشورهای همسایه گفت: در صورت مشاهده کوچکترین خطا، پوزه پان ترکیست ها را به خاک مالیده و نابودشان خواهیم کرد.
کد خبر: ۹۳۷۶۰۷۵
|
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴

   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عبدالله محمدی در آیین غبارروبی مزار شهدا با یادآوری اینکه در دوران دفاع مقدس ما با دستانی خالی توانستیم استکبار را خوار و ذلیل کنیم، افزود: امروز در کنار شهدای بزرگ انقلاب اسلامی اعلام می داریم همواره راه آنان را ادامه خواهیم داد و هرگز این راه تمام شدنی نیست و در صورتی که برخی از کشورهای طمع کار همسایه بخواهند خطایی مرتکب شوند، چشم طمع آنان به خاک کشور را کور کرده و دست و پای مخلّ آنان برای انقلاب اسلامی را قطع می کنیم.

   وی هدف استکبار از راه اندازی درگیری های مسلحانه علیه انقلاب نوپا، توطئه ها، ترور رهبران و مقامات عالیرتبه انقلاب و نهایتا جنگ تحمیلی 8 ساله را نابودی انقلاب و تجزیه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: ثمره جنگ تحمیلی و همه این زیاده خواهی ها و دست درازی ها برای دشمن چیزی جز فضاحت و رسوایی و برای ما جز استحکام، عزت و اقتدار نبود.

   حجت الاسلام محمدی ابراز داشت: ما بسیاری از نیروهای زبده و معنوی خود را از دست دادیم ولی در عوض انقلابمان ماند و استحکام یافت و مظلومیت و حقانیت مردم ایران و شیعیان برای جهانیان آشکار گردید.

   وی با اشاره به اینکه اصلی ترین شعار امام خمینی(ره)، گسترش عدالت بوده و هدفش از استقرار جمهوری اسلامی، پیاده سازی اسلام و احکام اسلامی در جامعه و حکومتی بر پایه عدالت و استکبار ستیزی بود، متذکر شد: باید مراقب باشیم که عده ای با انقطاع سخنان امام و انحراف تاریخ در اذهان جوانان، در صدد تحریف دفاع مقدس و اهداف انقلابند.

   آیین گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدای دفاع مقدس با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مردم، مسئولین و شورای اداری در شهرستان برگزار شد.

ارسال نظرات