زابل/ در این مراسم سرهنگ موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل گفت: امروز به برکت دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی آغاز شده است.
کد خبر: ۹۳۷۷۰۳۹
|
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴

به گزارش خبرنگار بسیج از زابل، در این مراسم سرهنگ موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل گفت: امروز به برکت دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی آغاز شده است.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی سیاست های بسیاری از کشورها نسبت به مسلمانان تغییر کرد و آزادی های بیشتری به آنها در کشورهای مختلف داده شد.

سنچولی بیان کرد: دشمن در اوایل انقلاب یاران امام (ره) را به شهادت رساندند تا ضربه بزرگی به انقلاب بزنند اما هر چه کشتند ما زنده تر شدیم و امروز به این اقتدار رسیده ایم.

وی خاطرنشان کرد: دشمن جایگاه سیاسی بالایی به صدام داد، او پنجمین ارتش دنیا را در اختیار داشت در حالی که انقلاب اسلامی هنوز شکل کاملی به خود نگرفته بود.

سنچولی گفت: هدف جنگ و اشغال خوزستان توسط دشمن این بود که بتواند ضربه بزرگ اقتصادی به انقلاب اسلامی بزند اما با رشادت رزمندگان اسلام این آرزو را برای همیشه به گور بردند.

وی همچنین گفت: دفاع مقدس تمام معادلات دشمن را برهم زد، چرا که رزمندگان اسلام به بالاترین سلاح یعنی ایمان، تقوا و فرمان برداری از ولایت فقیه مسلح بودند.

فرمانده سپاه زابل خاطرنشان کرد: عزت مندی امروز انقلاب اسلامی به واسطه رشادت رزمندگان اسلام شکل گرفته است که در جنگ تحمیلی گوش به فرمان یک منبع یعنی رهبری بودند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار