خبرهای داغ:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین؛
سرهنگ اصلی بیگی با تاکید بر اینکه بدون شک هشت سال دفاع مقدس استمرار مکتب عاشورا بود، گفت:فرزندان این مرز و بوم با الهام از واقعه کربلا در مقابل دشمنان مستبد جانانه ایستادگی کردند.
کد خبر: ۹۳۷۷۳۳۳
|
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج قزوین، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین؛ سرهنگ زین العابدین اصلی بیگی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مسجد جامع شهرک چوبیندر که به همت حوزه بسیج شهید فخری زاده برگزار گردیدضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: آسایش و امنیت امروز کشور مرهون رشادت شهدای والامقام و به برکت ایستادگی و همت آزادگان سرافراز، جانبازان و ایثارگران، ایران اسلامی در اوج اقتدار و پیشرفت است.

وی افزود: دوران دفاع مقدس مصیبت‌ها و هزینه‌های بسیار سنگین مادی و معنوی را برملت و کشور وارد کرد، اما فرصت بسیار بزرگ و به تعبیرمقام معظم رهبری یک گنجینه عظیم بود که زمینه‍ساز رشد ملی ما در ابعاد گوناگون شد.

سرهنگ زین العابدین اصلی بیگی با بیان اینکه بدون شک شک هشت سال دفاع مقدس استمرار مکتب عاشورا بود گفت: فرزندان این مرز و بوم با الهام از واقعه کربلا در مقابل دشمنان زورگو و مستبد جانانه ایستادگی کرده و جان ومال خودرا نثار دین و باورشان کردند و البته در سایه چنین تقدسی بود که دفاع مقدس ماندگار شد و بعد از گذشت سال‌ها همچنان در روح و کالبد مردم به ویژه نسل جوان جاری و ساری است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین تصریح کرد: ملت رشید ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی به تمام قدرت‌های شرق و غرب نشان داد که این پرورش یافتگان مکتب حضرت سیدالشهدا بودند که با انسجام واتحاد خویش پاسخی کوبنده به زیاده خواهی‌های دشمنان این مرزوبوم دادند و سندی افتخارآمیز از غیرت و پایداری را به یادگار گذاشتند.

سرهنگ اصلی بیگی بابیان اینکه ملت‌های مظلوم و مستضعفان دنیا، جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه خود می‌دانند خاطرنشان کرد: تکیه گاه مقاومت منطقه ایران اسلامی است و نحوه نقش آفرینی ایران در معادلات و سیاست‌های جهانی با سرنوشت ملل مظلوم و مسلمان گره خورده است.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار