سرهنگ کرمی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته هرسین گفت: در طول 8سال دفاع مقدس 28عمیلات غرور آفرین انجام شد که توانستیم با رشادت رزمندگان دشمن را از خاک خود بیرون کنیم.
کد خبر: ۹۳۷۷۳۴۶
|
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین،سرهنگ کرمی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته هرسین گفت :در طول 8سال دفاع مقدس 28عمیلات غرور آفرین انجام شد که توانستیم با رشادت رزمندگان دشمن را از خاک خود بیرون کنیم.در دوران دفاع مقدس ما حتی برای تهیه سیم خاردار با مشکل مواجه بودیم در حالی که دشمن تا بن دندان مسلح بود.

 

در جنگ تحمیلی 60کشور عراق را پشتیبانی میکرد در حالی که کشور ما با اتکا به فرماندهان جوان خود که میانگین سنی آنها به 30سال نمی رسید پیروز جنگ شد.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت:در طرح شهید سلیمانی و در بحث مقابله با کرونا اقدامات مهمی در هرسین صورت گرفت که از آنجمله می توان به غربالگری 80درصد از خانوارهای شهرستان، راه اندازی دو کارگاه ماسک، رزمایش کمک های مومنانه  و حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا، بکلرگیری بیش از 30گروه جهادی و استفاده از ظرفیت بسیجی در گندزدایی معابر و اماکن، برپایی نقاهتگاه بیماران کرونایی اشاره کرد.

راه اندازی مرکز واکسیناسیون واقع در خیابان فرمانداری سابق توسط سپاه ناحیه جهت تسهیل در امر واکسیناسیون و کمک به کادر درمان وهمچنین در بحث محرومیت زدایی 44باب مسکن جهت خانواده های نیازمند با همکاری کمیته امداد شهرستان راه اندازی شد.

 

ارسال نظرات