به مناسبت روز سرباز از ۶ تن سربازان نمونه در سپاه قدس گیلان تجلیل به عمل آمد.
کد خبر: ۹۳۷۷۴۵۳
|
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

به گزارش خبرگزاری‌‌ بسیج از رشت، حجت‌الاسلام والمسلمین احسان‌الله محمدی ظهر امروز در همایش روز سرباز در سالن شهید یوسفی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نقش سربازان در دوران دفاع مقدس بسیار مهم و ناشی از تفکر و هویت انقلابی بوده است، اظهار کرد: در دفاع مقدس نیروی انسانی جوان سرباز به دفاع از اسلام و انقلاب پرداخت و جاودانه تاریخ پر فراز و نشیب این دوران گردید.

وی با اشاره به نقش دشمنان وابستگی کشور بیگانه و از بیت بردن عزت نفس ملت ایران گفت: دشمنان با تجاوز نظامی به جمهوری اسلامی ایران می خواستند عزت را از ملت ما بگیرند اما دفاع ملت و سربازان شجاع و رشید این کشور مانع رسیدن دشمن به خواسته شوم شان شد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به نقش سربازان در افزایش عزت در جامعه بیان کرد: خدمت سربازی یک خدمت مقدس است زیرا سربازی فرصتی برای خودسازی انسان است که بسیار می‌تواند جوانان را برای اداره زندگی در شرایط سخت آماده کند.

محمدی یکی از وظایف سربازان را حفاظت از اراضی خاکی و آبی کشور دانست و افزود: انقلاب باید برای آیندگان به امانت گذاشته شود لذا نقش سربازان در تحقق این امر بسیار مهم و تاثیر گذار است.
به گزارش بسیج ،در پایان این مراسم از ۶ تن سربازان نمونه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار