تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: توجه به مسائل تربیتی و پرورشی دانش آموزان اولویت مدارس صدرا است.
کد خبر: ۹۳۷۷۷۰۶
|
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰


به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان، حجت الاسلام حسن شعبانی ظهر امروز یک شنبه در جلسه مدیران مدارس صدرای استان که با حضور رئیس سازمان مدارس صدرا و مسئول بخش کودک و نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: طی سال های اخیر مدارس صدرا نظم بیشتری پیدا کرده است و مسائل فرهنگی و تربیتی دانش آموزان به اولویت اصلی این مدارس تبدیل شده است.
وی سپس با تاکید بر اینکه کانون های فرهنگی و تربیتی مدارس مهم و تاثیرگذار است، افزود: جلوه فرهنگی مدارس صدرا درحال احیا است و شاهد روند رو به رشدی در این زمینه هستیم.
شعبانی ابراز داشت: امیدواریم در دولت جدید شاهد ارتقای وضعیت کادر آموزشی مدارس صدرا باشیم چراکه مدارس معارف اهمیت فراوانی در عرصه تربیتی و پرورشی دارند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی افزود: خانواده هایی که فرزندان خود را در مدارس صدرا ثبت نام می کنند نیز بیشتر دنبال مسائل تربیتی و پرورشی هستند.
حجت الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس صدرا و مسئول بخش کودک و نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این جلسه گفت: ظرفیت های مهم مدیریتی و محیطی در آذربایجان شرقی وجود دارد و شاهد رشد مدارس صدرا در این استان هستیم.
وی با تاکید بر اینکه نخبه پروری و تعالی دانش آموزان در مدارس صدرا از اولویت های مهم ما است، افزود: کتاب مدارس صدرا نیز با هدف نظام بخش شدن برنامه ها و فعالیت ها به چاپ رسیده است.
تقدیری ابراز داشت: در مدارس صدرا توجه ویژه ای نیز به مسائل تربیتی و فرهنگی داریم. 550 نفر از دانش آموزان مدارس صدرا در کشور حافظ بیش از 5 جزء قران کریم هستند و همچنین 90 دانش آموز نیز حافظ کل قران هستند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار