ساری-امام جمعه عباس آباد خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا باعث خواهد شد تا حرکت در مسیر شهدا و استعانت به این عزیزان ادامه پیدا کرده و جوانان و نوجوانان با روش زندگی و طرز تفکر شهدا بیش از پیش آشنا شوند.
کد خبر: ۹۳۷۹۰۶۳
|
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
امام جمعه عباس اباد
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، یادواره شهدای ۸ سال دفاع مقدس در روستای دانیال از توابع شهر شهرستان عباس آباد با حضور سرگرد معافی جانشین سپاه شهرستان عباس آباد، خانواده‌های محترم شهدا، مسئولین و آحاد بسیجیان برگزار شد.
 
امام جمعه عباس اباد
 
امام جمعه عباس آباد در این مراسم با اشاره به اینکه یادواره شهدا یادآور رشادت، ایثارگری، گذشت و فداکاری‌های شهیدان هشت سال دفاع مقدس است گفت: برپایی این گونه آیین‌ها علاوه بر زنده نگه‌د اشتن یاد و خاطره شهدا، باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین ترویج آرمان‌های آنان میان نسل جوان خواهد شد.

حجت الاسلام موسوی افزود: روایت جانفشانی‌ها و ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تکریم خانواده معظم شهدا برای نسل جوان به منظور سرلوحه و چراغ زندگی قرار دادن، در همه عرصه‌های زندگی لازم و ضروری است.

امام جمعه عباس آباد خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا باعث خواهد شد تا حرکت در مسیر شهدا و استعانت به این عزیزان ادامه پیدا کرده و جوانان و نوجوانان با شیوه و روش زندگی و طرز تفکر شهدا بیش از پیش آشنا شوند.
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار