به گفته فرمانده سپاه ناحیه ناحیه آستارا با تلاش‌های صورت گرفته ۱۲ واحد مسکن محرومین در هفته دفاع مقدس به نیازمندان تحویل داده شده است.
کد خبر: ۹۳۷۹۳۱۷
|
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
به گزارش خبرگزاری بسیج از آستارا، سرهنگ بهزاد قنبری پیش از ظهر امروز و در مراسم افتتاحیه سومین واحد از مسکن محرومین در یکی از مناطق صعب العبور شهرستان آستارا اظهار کرد: تا پایان سال جاری تعداد واحد‌های مسکن محرومین در شهرستان آستارا به ۱۲ واحد خواهد رسید.

وی با اشاره به شروع طرح مسکن غدیر افزود: در راستای محرومیت زدایی و حمایت از اقشار کم درآمد و محروم جامعه گفت: واحد بسیج سازندگی سپاه ناحیه با انعقاد قرارداد با اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح مسکن غدیر را در دو فاز شروع و  تا پایان سال ۹ واحد مسکونی دیگر را آماده  تحویل به مددجویان فاقد مسکن خواهد نمود.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های جهادی بیان کرد: در ساخت این دوازده واحد مسکونی، ۱۰ گروه جهادی فعال هستند و برای هر واحد برآورد ۱۵۰ میلیون تومان هزینه انجام گرفته که با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی، خیرین شهرستان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی سپاه ناحیه تامین بودجه صورت میگیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظرات