به مناسبت هفته دفاع مقدس محفل انس با قرآن کریم در حسینیه شهید مدافع حرم محمد احمدی جوان تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۷۹۳۶۲
|
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار یدالله کشاورز فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم محفل انس با قرآن در حسینیه شهید مدافع حرم محمد احمدی جوان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه نصر اظهار کرد: رمز موفقیت و پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس پیروزی در جهاد اکبر که همان جهاد مبارزه با نفس می‌باشد خلاصه شده است.

وی افزود: تجلی پیروزی در جهاد اکبر در جهاد اصغر نمایان شد به حول قوه الهی نصری بزرگ در هشت سال دفاع مقدس نصیب رزمندگان اسلام شد.  

 سردار کشاورز پیام وصیت نامه شهدا را عبور از سیم خاردار نفس دانست و اشاره کرد: هر وقت توانستیم از سیم خاردار نفس اماره خود عبور کنیم قطعاً و یقیناً از سیم خاردار دنیا نیز عبور خواهیم کرد.  


وی موفقیت در جهاد اصغر را تجلی موفقیت و پیروزی در جهاد اکبر دانست و با اشاره به آیات سوره مبارکه نصر افزود: می‌بایست خداوند را در همه اوقات و لحظات تسبیح کنیم چرا که همه خوبی‌ها ونعمات ونصر وپیروزی را ازخدا بدانیم.  

 
سردار کشاورز هشت سال دفاع مقدس را تجلی  رحمت الهی و قدرت لایزال خداوند دانست و اظهار کرد: در این جنگ، تجلی عظمت قدرت خداوند را مشاهده کردیم و استمداد غیبی خداوند را شاهد بودیم.   

پایان خبر/
ارسال نظرات
آخرین اخبار