دامغان_ همایش «آیه های تلاش و ایثار» به همت حوزه ریحانه النبی"س" دامغان در روستای وامرزان این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۷۹۵۶۰
|
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش "آیه های تلاش و ایثار" به همت حوزه ریحانه النبی (س) شهرستان دامغان در مسجد سجادیه روستای وامرزان این شهرستان با هدف تبیین الگوی سوم زن  و نقش زنان در دوران دفاع مقدس برگزار شد.

زهرا داودالموسوی فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان دامغان در این همایش حضور زنان ایرانی در عرصه های گوناگون را تضمین کننده پیروزی رزمندگان اسلام دانست و بیان کرد: بانوان فداکار و باایمان این سرزمین با صلابت و شهامت در کنار مردان  مقابل دشمن ایستادگی و حماسه آفریدند.

نویسنده کتاب «اگر نبودند» اظهار کرد: زنان جنگ را به عنوان یک ارزش در میان خانه ها تلقی کردند و این عامل ایجاد انگیزه در همسران و فرزندانشان شد و آنها روانه جبهه شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در دامغان، در حاشیه همایش «آیه های تلاش و ایثار» نمایشگاه تببین الگوی سوم زن با محوریت هفت عنوان «راه حل مشکلات»، «پیروزی در گرو حضور زنان»، «شعله فروزان نهصت»، «سکوی عفت و اقتدار»، «عظمت نهفته»، «افتخار به هویت زنانه» و «ارزشمندترین خدمت» برگزار شد.

این همایش با سخنرانی زهرا داودالموسوی فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان دامغان،روایتگری زهرا کشاورزیان و تقدیر از بانوان رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس انجام شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار