سرهنگ پاسدارابوالفضل خداقلی پور رئیس سازمان ورزش بسیج مستضعفین در پیامی فرا رسیدن ۲۸ صفر را تسلیت گفت
کد خبر: ۹۳۸۰۹۱۹
|
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج ، سرهنگ پاسدارابوالفضل خداقلی پور رئیس سازمان ورزش بسیج مستضعفین در پیامی فرا رسیدن ۲۸ صفر را تسلیت گفت ، در این پیام آمده است:

۲۸ صفر در سوگ سالروز رحلت رسول مهربانی ها، نگین گردونه وجودهستی وکمال نبوت، عينيت مصحف محمدی بر مسلمین جهان حضرت رسول مکرم اسلام صلی‌الله عليه و آله و شهادت مظلومانه سبط اکبر و کریم آل طه، دومین امام معصوم ، امام حسن مجتبی (ع) می نشینیم.

بی شک، راه سعادت وهدایت بشر متمسک شدن به راه و روش اهل‌بیت است و حرکت در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان  دین اسلام می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

رسول مکرم اسلام و اهل بیت نبوی، مظهر تمام صفات الهی و آیینه جمال و جلال الهی هستند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضایل و ارزش‌های متعالی بشریت و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران خدایی، بهترین ذخیره عارفان راه حق وحقیقت و سالکان طریق سعادت و معراج است.

اینجانب فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) را به عموم مسلمانان به ویژه جامعه بزرگ ورزش و جوانان تسلیت عرض می نمایم

سرهنگ پاسدارابوالفضل خداقلی پور

رئیس سازمان ورزش بسیج مستضعفین

 
ارسال نظرات
آخرین اخبار