خبرهای داغ:
وفایی گفت: الگوی شهدای مدافع حرم پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) است و با تاسی از سیره اولیای خدا در جهت خدمت به مردم و نیروهای خود متواضع بوده و گمنامانه حماسه آفریدند که شهید «خسروی» یکی از این عزیزان بود.
کد خبر: ۹۳۸۱۵۰۴
|
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ «سعید وفایی» رزمنده دفاع مقدس و مسئول کارگروه عملیات کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در یادواره شهید «عبدالله خسروی» (فاتح تدمر) در اراک گفت: در دفاع مقدس شهدا و رزمندگان شاخصی وجود دارد که شهید «عبدالله خسروی» به جهت هوش و ذکاوت و توانمندی هایی که داشت یک نابغه محسوب میشدو از طراحان مهندسی جنگ بود که علاوه بر دفاع مقدس در دفاع از حرم خوش درخشید و حماسه آفرین شد.

وی افزود: شهید«عبدالله خسروی» به معنای واقعی نابغه اطلاعات و عملیات بود و همچون ژنرال های کارکشته و زبده رفتار میکرد و در میدان نبرد رزمندگان را هدایت و فرماندهی میکرد.

رزمنده دفاع مقدس اظهار کرد: یکی از خصوصیات شهید «عبدالله خسروی» بی هیاهو بودن او بود و حاج «عبدالله» در شرایط و بحران های سخت با مدیریتی قوی و توانمند عمل می کرد و شهید «عبدالله خسروی» در بسیاری ازصحنه ها موفق عملمیکرد.

وی بیان کرد: شهید «عبدالله خسروی» یکی از افتخارات بزرگ استان مرکزی است که در بسیاری از میدان های نبرد مردانه ایستادگی و رفتار کرد و حاج عبدالله از مرصاد تا تدمر حماسه های بزرگی خلق کرد که آخرین مجاهدت آن در آزادی تدمر نمود داشت که عنوان فاتح تدمر که برای او به کار برده می شود کاملا دقیق و در خور این شهید بزرگ است.

وفایی گفت: الگوی شهدای مدافع حرم پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) است و با تاسی از سیره اولیای خدا در جهت خدمت به مردم و نیروهای خود متواضع بوده و گمنامانه حماسه آفریدند که شهید «عبدالله خسروی» یکی از این عزیزان بود. 

وی خاطر نشان کرد: حاج «عبدالله خسروی»، عبد واقعی خدا بود و این مهاجر الی الله با مزد شهادتی که گرفت ثواب جهاد در راه خدا در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم را از آن خود کرد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار