سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با صدور بیانیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی از سبزپوشان خدوم عرصه تأمین امنیت پایدار تجلیل کرد.
کد خبر: ۹۳۸۱۵۳۴
|
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ متن بیانیه سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به شرح ذیل منتشر شد:

پلیس مقتدر و مهربان در تراز انقلاب اسلامی مهم ترین شاخصه نیروی انتظامی است، که با اخلاق مداری و مجاهدت های آشکار و نهان، امین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و برای تأمین امنیت پایدار برای مردم، فداکارانه در عرصه  های مختلف حفظ ارزش  ها خدمت رسانی می کند.

انتخاب شعار محوری « پلیس هوشمند، امنیت پایدار» برای هفته نیروی انتظامی، گامی برای رسیدن به مطالبه اصلی مقام معظم فرماندهی کل قوا از سبزپوشان حریم ولایت برای رسیدن پلیس به مرتبه تراز انقلاب اسلامی است که امیدواریم به برکت حلول ماه ربیع‌الاول که به تعبیر معظم له؛« ماه حیات و زندگی» است، عینیت پیدا کند.

سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با تکریم و تجلیل از خدمتگزاری حافظان نظم و امنیت، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و آحاد کارکنان و خانواده‌های مؤمن، خدوم، متعهد و شجاع این نیرو در کشور و استان چهارمحال و بختیاری تبریک گفته و یاد و خاطره شهدای عرصه امنیت را گرامی می دارد.

امیداست با هم افزایی نیروهای مسلح در سال 1400 که مزین به شعار« تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» می باشد، مقابله هوشمندانه و قاطع با هرگونه ناامنی در کشور و استان چهارمحال و بختیاری به ویژه جرایم فضای سایبری و اخلالگران اقتصادی، مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان  و حفظ ارزش های انسانی و اسلامی در سطح جامعه مضاعف گردد.

ضمن گرامیداشت مجدد یاد و خاطره  شهدای گرانقدر نیروی انتظامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه ی تأمین امنیت پایدار کشور، در گام دوم انقلاب اسلامی موفقیت سبزپوشان خدوم انتظامی در سایه رهنمودهای حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را از درگاه حضرت احدیت مسئلت داریم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار