استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تلاش شبانه‌ روزی نیروی انتظامی شاهد کاهش چشمگیری در جرائم هستیم.
کد خبر: ۹۳۸۱۹۳۵
|
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد،سید علی احمد زاده به مناسبت هفته نیروی انتظامی از محل پلیس راهنمایی و رانندگی استان بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

استاندار در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به فرماندهان و کارکنان پرتلاش و همیشه در صحنه این مجموعه در استان، اظهار داشت: امنیت و آرامش موجود در استان مدیون تلاش بی وقفه پلیس است.

وی، افزود: حضور دائمی پلیس راهور موجب اطمینان خاطر مردم و رعایت دقیق تر قوانین می شود.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه مردم قدردان زحمات پلیس هستند، بیان کرد: با همت و تلاش جهادی نیروی انتظامی و پلیس راهور بسیاری از جرائم کاهش یافته و امیدواریم این مهم ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت مهم ترین کالا و محصولی است که ملت از دولت انتظار دارد، اظهار داشت: در بستر داشتن یک امنیت پایدار است که می شود به توسعه و عمران و آبادانی پرداخت و مردم با آرامش خاطر به زندگی روزمره خود بپردازند.

احمد زاده، معدل امنیت در استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: پلیس راهور نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت هوشمند سازی تجهیزات پلیس و اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کرد و افزود: طرح همیاران پلیس یکی از موفق‌ ترین طرح‌ ها است که اجرای آن موجب کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی می‌ شود.

سردار مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این دیدار، اظهار داشت: امکانات و تجهیزات فعلی در حوزه مدیریت ترافیک استان باید به روز شود.

وی، تصریح کرد: پلیس برای حفظ امنیت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این مجموعه در حضور استاندار ارائه داد.

وی با بیان اینکه تنها استان فاقد سامانه پایش تصویری هستیم، اظهار داشت: پارکینگ عمومی نداریم.

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در ۴ شهرستان استان مرکز تعویض پلاک به مردم خدمات رسانی می کند، ابراز کرد: ۱۴ درصد کل تصادفات در استان کاهش یافته و تاکنون ۱۸۰۰ جلد گواهی نامه صادر شده است.

سردار مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان، مدیرکل حوزه استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، استاندار را در این بازدید همراهی کردند.

انتهای پیام 

ارسال نظرات
آخرین اخبار