آئین تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس شرکت پالایش گاز بیدبلند با حضور سردار علیپور مدیر سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۱۹۷۲
|
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱

مهندس پوررضا نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در این مراسم با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم، مدافع امنیت و مدافع سلامت را گرامی داشته و جانفشانی کارگران و پرسنل شرکت پالایش گاز بیدبلند در دوران دفاع مقدس و تقدیم ۱۴ شهید و ده ها جانباز را برگ زرین و سند افتخار این شرکت عنوان کرد.

سردار علیپور مدیر سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی ایثارگران و شهدا، شرکت پالایش گاز بیدبلند را نمونه بارزی از مقاومت، خودباوری و خودکفایی در صنعت کشور عنوان کرد و گفت: علی رغم همه ی حملات و توطئه های دشمن و استکبار جهانی برای تخریب و از کار انداختن صنایع حساس و زیرساخت های کشور و به تبع آن فشار بر مردم و نیازمند کردن آن ها، ولی با روحیه انقلابی و جهادی کارگران و پرسنل در صنایع مختلف بویژه حوزه نفت و گاز، همه ی این توطئه ها شکست خورده و نه حتی خللی در تامین انرژی مورد نیاز کشور ایجاد نشد، بلکه به خودکفایی نیز رسیده و صادر کننده انرژی نیز هستیم.

سردار علیپور این موفقیت ها را حاصل خون شهدا و ایثارگری رزمندگان جبهه صنعت عنوان کرد و بر حفظ یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل های بعد تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در تشریح اهداف دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن برای ضربه زدن به کشور دو هدف شکست انقلاب و سپس انحراف در انقلاب اسلامی را دنبال کرد، که برای رسیدن به این اهداف توطئه‌های های مختلفی را در حوزه های نظامی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دنبال کرد.

سردار علیپور افزود: به فضل الهی و رهبری فرماندهی معظم کل قوا همه ی این توطئه ها شکست خورده و تا کنون دشمن در هیچ جبهه ای نتوانسته پیروز باشد.

وی با اشاره به قدرت سیاسی بی مثال کشورمان در دنیا گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های بلامنازع در دنیاست و کلیه معادلات منطقه بدون نظر سیاسی کشورمان امکان پذیر نخواهد بود؛ برای مثال باید به تلاش آمریکا در سال ۹۰ برای اشغال سوریه و اعلام زمان یک ماهه برای پایان دادن له کار بشار اسد اشاره کرد، که به فضل الهی این کار محقق نشده و پس از ده سال از آن تاریخ شاهد آن هستیم که نیروهای نیابتی شیطان بزرگ شکست خورده و سوریه همچنان با دولت قانونی خود مشغول به فعالیت است.

سردار علیپور در پایان با تکریم روحیه جهادی و انقلابی مدیران، پرسنل و کارگران شرکت پالایش گاز بیدبلند که علی رغم حملات دشمن بعثی پر ۸ سال جنگ تحمیلی و توطئه های دشمن پس از جنگ نگذاشتند خللی در خدمات رسانی به شهروندان ایجاد شود گفت: با فضل خدا و حفظ روحیه جهادی، انقلابی و بسیجی در کارکنان صنعت نفت و گاز هم اکنون انرژی پایدار در همه ی نقاط کشور در خدمت شهروندان است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار