آیین افتتاح نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی های بنیاد تعاون بسیج با عنوان میدان وظیفه در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۲۰۲۷
|
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیین افتتاح نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی های بنیاد تعاون بسیج با عنوان میدان وظیفه در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

 

برگزاری این آئین با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، جمعی از فرماندهان و مسئولان سازمان بسیج مستضعفین همراه بود.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران این نمایشگاه را نسبت به نمایشگاه دوره قبل نشان دهنده قدم های بلند و پیشرفت های ارزشمندی در حوزه های فناوری، تدوین کتب آموزشی برای دانش آموزان، رسانه، فناوری ارتباطات و اطلاعات، گردشگری، سامانه‌های نقل و انتقالات و ترابری دانست.

 

سرلشکر سلامی در این باره اذعان داشت: هدف بسیج این است که در این عرصه تحریم ها نشان بدهد که هیچ چیزی مانع از پیشرفت کشورمان نمی‌شود و الحمدلله این نمایشگاه هم تا یک حدود زیادی این قابلیت‌ها را به اثبات می‌رساند.

 

جعفری دبیر اجرایی این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: عنوان این نمایشگاه به فرموده مقام معظم رهبری مبتنی بر "همه جا بسیج را در میدان عمل ملاحظه کردید" اشاره دارد.

 

وی افزود: عنوان نمایشگاه "میدان وظیفه" انتخاب شده است و عرصه‌های مختلف فعالیت بسیج به نمایش گذاشته شده است.

 

جعفری گفت: غرفه ها با پنج محور اصلی توانمندسازی، تربیتی آموزشی، فرهنگی هنری، رسانه ای، فناوری و اطلاعات برپا شده که ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بنیاد تعاون بسیج به عنوان ستاد عمل کلی بسیج مورد نظر قرار داده شده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج این نمایشگاه از 17 الی 21 مهر در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برپا می باشد.


تار مویی که حالا شلوارکن شد

نگرانی ما در سالیان نه چندان دور از بیرون ماندن چند تار موی زنان و دختران بی جهت نبود ، نه از آن جهت که ملاک و معیار خوبی و بدی آدمها باشد ،بلکه از آن جهت که میدانستیم اندک اندک آن چندتار مو تبدیل میشوند چند دسته موی و به آن چند دسته موی هم تمام نشد رسید تا بدان جا که شاهد بودیم همه موهای برخی زنان و دختران پریشان و بی حجاب شد.

کاش کار به پریشانی مو خاتمه پیدا میکرد . اکنون کار به جایی رسیده است که شاهد زنانی هستیم که با لباس خانگی مانند زیر پیراهن و شلوارک در خیابانها و معابر و پارکها و اماکن عمومی خودنمایی میکنند.

باز کار به همینجا هم ختم نشده ،در کمال تاسف شاهد زنان و دخترانی در انظار عمومی هستیم که با دامن های کوتاه و بدون شلوار به میدان آمده اند.

 قطعا کار به همین جا هم ختم نخواهد شد ، مسیر همان راهی هست که زن جامعه غربی طی کرده است. اگر سریعا فکری نشود شاید دور زمانی نشود که شاهد زنان عریان و برهنه کامل در سطح جامعه باشیم.و به موازات آن هم شاهد کاهش میزان غیرت و حساسیت مردان نسبت به حفظ و حراست از حیا و حجاب ناموس و زن ایرانی خواهیم بود.

کاش اجازه میدادند تا حساسیت جامعه به همان چندتار مو حفظ بشود که اکنون شاهد زنان نیمه برهنه بدون شلوار در انظار عمومی نباشیم.

 یادمان نرود که شیطان قسم خورده است تا فرزندان انسان را گمراه و جهنمی کند و آخرین ترفند شیطان برای شقاوت ابدی انسان برهنه کردن آنهاست. جمهوری اسلامی موظف است جلوی شقاوت ابدی جامعه ایرانی را بگیرد.

ارسال نظرات